Update Classuc propozycja :D
#1
1. Dodanie dropów/zrzutów na surowcową. Info by było np 10min przed otwarciem dropa. Zrobić np wtedy pvp żeby można było się o niego bić + jak by się dało to osoba która zgarnia drop przez 30sekunnd nie może wpisać się teleportować itp.
Przykłaowy: https://www.spigotmc.org/resources/%E2%9...85.102033/

2. Dodanie Endu. Tu uważam że można by było wyłączyć drop z shulkera, ale zrobić np w pracy zabicie jednego - 100$.

3. Usunięcie limitów (upraw, redstone). Chciałem pisać również o zbyt szybkie mechanizmy, ale w sumie ciekawe ile mechanizmów latających by śmigało po świecie (wiec z tym bym się może wstrzymał) xD

4. Odblokowanie skrzy i bloków na surowcowej i w nether -> WYKONANE.

5. Dodanie do skupu bloków z podwodnych świątyń -> WYKONANE.


Może więcej propozycji od graczy? Big Grin


edit:

6. Dodanie np eventowy tydzień polegający na zmianie surowcowej na taką z różnymi innymi biomami, strukturami niż podstawowy mc daje. Customowa mapa np trwała by tydzień (ewentualnie 2 resety).
#2
4. na surowcowej skrzynki idzie otwierać, w netherze nie wiem jak one z lootem wyglądają, więc no..

a reszta za.
#3
na TAK plus:

- dodac mozliwosc kupienia wejscia do netheru na np 24h za 5k /cena do ustalenia/ dla tych co nie maja vipa -> WYKONANE, cena przepustki: 6500$/3 godziny.
- loot ze skrzynek w netherze to co za roznica jaki bedzie, jak nowemu graczowi sie uda cos wyciagnac z nich to sie bedzie cieszyl i nie pojdzie szukac szczescia na innym serwerze, a nowym graczom wcale nie jest latwo jak nie maja dobrej zbroi itd -> WYKONANE.
- zwiekszenie skupu, bo ja zeby ogarnac swiatynie podwodna stracilem 2h a i tak nic z tego nie ma bo nie mozna sprzedac pryzmarynu czy cegiel, nie mowiac o blokach zlota ktorego nie mozna w ogole wydobyc -> WYKONANE. 

pozdrawiam, h3zquu Smile
#4
(04-30-2023, 17:10)Wekris napisał(a): na TAK plus:

- dodac mozliwosc kupienia wejscia do netheru na np 24h za 5k /cena do ustalenia/ dla tych co nie maja vipa
- loot ze skrzynek w netherze to co za roznica jaki bedzie, jak nowemu graczowi sie uda cos wyciagnac z nich to sie bedzie cieszyl i nie pojdzie szukac szczescia na innym serwerze, a nowym graczom wcale nie jest latwo jak nie maja dobrej zbroi itd
- zwiekszenie skupu, bo ja zeby ogarnac swiatynie podwodna stracilem 2h a i tak nic z tego nie ma bo nie mozna sprzedac pryzmarynu czy cegiel, nie mowiac o blokach zlota ktorego nie mozna w ogole wydobyc

Zgadzam się na plus to spoko opcja +
#5
6. Dodanie np eventowy tydzień polegający na zmianie surowcowej na taką z różnymi innymi biomami, strukturami niż podstawowy mc daje. Customowa mapa np trwała by tydzień (ewentualnie 2 resety).
#6
ref


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości