Jobs
#1
Hej, chciałbym przestawić swoje propozycje odnośnie pluginu pracy na classicu.
1. Myślałem o dodaniu do nicku na chacie (a może i do nicku nad postacią) rangi pracy z poziomem (przykładowo : [Farmer][8]xbig_boss). Fajnie by się to prezentowało.
2. Myślałem również o dodaniu dodatkowych sklepów pod konkretną pracę. Mam na myśli:
- dla farmera - dodatkowy skupik na dynie, arbuzy, kaktusy, nasiona oraz wyższe ceny dla marchewek itp. + tania mączka kostna i inne farmerskie rzeczy po taniości.
- dla łowcy - dodatkowy skupik z wyższymi cenami za zgniłe mięso, proch itp. + mieczyki z enchantem grabież i ew. łuki 
- dla rybaka - dodatkowy skupik z wyższymi cenami za ryby + enchantowane wędki
- dla górnika - dodatkowy skupik z wyższymi cenami za kamień, bruk, węgiel itp. + enchantowane kilofy
- dla drwala - dodatkowy skupik z wyższymi cenami za drzewo, deski itp. + enchantowane siekiery
Myślę, że dałoby radę to zrobić ustawiając permisję do danego skupu przypisując ją pod daną pracę. Przykładowa komenda /skup farmer albo /warp farmer
3. Ogólna statystyka pracy dostępna np. na forum (kto w jakim zawodzie jaki ma poziom, ile czego zebrał, ile zabił, ile złowił itp. 

Prosiłbym o niezamykanie wątku, muszę się zbierać do pracy a na pewno coś mi jeszcze wpadnie do głowy dzisiaj.
#2
1. za duzo tego bedzie, bo jeszcze jest ranga.
2. no tutaj sie z toba nie moge zgodzic, w skupie sa juz te wszystkie rzeczy, gracz ktory posiada dana range zarabia parktycznie podwojnie na takim itemku, ktos inny za marchewke w skupie bierze bodajze 0.2$ od sztuki, a farmer sprzedaje marchew po tyle samo, ale dodatkowo za jej wykopanie zarabia 0.15$ (cos okolo tego), wiec jestem na nie.
3. sa statystyki na stronie glownej, o tutaj https://sky-land.pl/statystyki/gracz.php...=xbig_boss jesli chodzi o prace, to jest podany tylko zawod + poziom, ale poza pracami sa ogolne statystyki, nawet ilosc podskokow.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#3
(03-18-2023, 09:11)Cichusek napisał(a): 1. za duzo tego bedzie, bo jeszcze jest ranga.
2. no tutaj sie z toba nie moge zgodzic, w skupie sa juz te wszystkie rzeczy, gracz ktory posiada dana range zarabia parktycznie podwojnie na takim itemku, ktos inny za marchewke w skupie bierze bodajze 0.2$ od sztuki, a farmer sprzedaje marchew po tyle samo, ale dodatkowo za jej wykopanie zarabia 0.15$ (cos okolo tego), wiec jestem na nie.
3. sa statystyki na stronie glownej, o tutaj https://sky-land.pl/statystyki/gracz.php...=xbig_boss jesli chodzi o prace, to jest podany tylko zawod + poziom, ale poza pracami sa ogolne statystyki, nawet ilosc podskokow.

1. No to chociaż bez poziomu, samo " [Farmer][VIP]xbig_boss " również się ładnie prezentuje.  
2. Niby tak, ale taki sklepik byłby bardziej klimatyczny.
3. O kurka nie wiedziałem.
#4
ad. 1
jestem za samą nazwą pracy, bo dużo to zajmować nie będzie ([Farmer], [Zabójca], [Górnik], [Drwal] itp).

ad. 2
teoretycznie można pokusić się o zmianę wizualną i zrobienie straganów, ale po co, skoro wszystko co jest w skupie to w większości da się sprzedać z pracy. a sama zmiana wizualna dużo nie zmieni i troszeczkę to zmieni sens spawnu, który chcieliśmy zachować jako powrót do starego (lotto, rynek i między innymi więzienie to są nowe rzeczy, których wcześniej nie było).
#5
1. Spoko ale tyko dla graczy. Chyba że jakimś vipą zrobi się opcje wyboru, jak nie to według mnie lepiej żeby vip miał vipa a svip svipa.
2. Skup dla rang pod warunkiem że zmiana pracy będzie możliwa raz na tydzień. W innym przypadku trochę bez sensu pomysł. Chociaż Cichy dobrze to ujął i wolał bym się tego trzymać. A wizualizacja skupu to w sumie nie wiem. Jest on dość spory i jak juz to by można było zrobić taki trochę większy (powierzchnia skupu). Same stragany takie mech ale uważam ze ciekawa opcja było by zrobienie jak juz np wejścia do kopalni i tam wszystkie bloki umieścić + surowce, zrobić pola jakieś np wiatrak jak na s2 jest i przy tym surowce z upraw, dla drwala jakiś lasek i tam skup itp. Tylko pytanie czy by to była zmiana na plus. Napewno ciężej by się sprzedawało i więcej miejsca by było potrzeba.
#6
1 za
2 za na warunkach jak podal Chrobras ze zmiana pracy raz na tydzien


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości