Padł serwer, rekompensata
#1
Wysypał się serwer a co za tym idzie, moje pieniądze wydane na svipa właśnie topią się w błocie. Nie mam czasu grać cały czas, a kiedy mam czas dzieje sie cos takiego. Właśnie bylem w nether i zbierałem palki blaze, gdy nagle wywalilo serwer. Kupiłem svipa glownie po to, by miec dostęp do nether. Uważam, że nam vipom i svipom należy się rekompensata za stracony czas svipa za który zapłaciliśmy realne pieniądze.
#2
dowód z datą i godziną:


[Obrazek: YbNK0wkBL0UL.png?o=1]
#3
(09-09-2022, 23:24)Masiex13 napisał(a): Wysypał się serwer a co za tym idzie, moje pieniądze wydane na svipa właśnie topią się w błocie. Nie mam czasu grać cały czas, a kiedy mam czas dzieje sie cos takiego. Właśnie bylem w nether i zbierałem palki blaze, gdy nagle wywalilo serwer. Kupiłem svipa glownie po to, by miec dostęp do nether. Uważam, że nam vipom i svipom należy się rekompensata za stracony czas svipa za który zapłaciliśmy realne pieniądze.

nie tylko ciebie wywalilo bo mnie i Mafiasza tez
Jestem Aniołem Ciemności 
#4
Przez chwile na serwie bylo ponad 5k ludzi o_O chyba atak jakis. Mam nadzieje ze nie nowa edycja....
#5
(09-09-2022, 23:30)koks_16 napisał(a):
(09-09-2022, 23:24)Masiex13 napisał(a): Wysypał się serwer a co za tym idzie, moje pieniądze wydane na svipa właśnie topią się w błocie. Nie mam czasu grać cały czas, a kiedy mam czas dzieje sie cos takiego. Właśnie bylem w nether i zbierałem palki blaze, gdy nagle wywalilo serwer. Kupiłem svipa glownie po to, by miec dostęp do nether. Uważam, że nam vipom i svipom należy się rekompensata za stracony czas svipa za który zapłaciliśmy realne pieniądze.

nie tylko ciebie wywalilo bo mnie i Mafiasza tez

No brawo sherlocku xd jeśli padł serwer to każdego wywaliło. 
Jestem już jakieś 10k w plecy, ciekawe kto mi odda czas svipa...
#6
(09-09-2022, 23:24)Masiex13 napisał(a): Wysypał się serwer a co za tym idzie, moje pieniądze wydane na svipa właśnie topią się w błocie. Nie mam czasu grać cały czas, a kiedy mam czas dzieje sie cos takiego. Właśnie bylem w nether i zbierałem palki blaze, gdy nagle wywalilo serwer. Kupiłem svipa glownie po to, by miec dostęp do nether. Uważam, że nam vipom i svipom należy się rekompensata za stracony czas svipa za który zapłaciliśmy realne pieniądze.

+1
Jestem Aniołem Ciemności 
#7
niestety takie sytuacje się zdarzają, są to wydarzenia losowe, na które nie mamy wpływu. sami widzicie, że niektórzy źli ludzie potrafią pokonać nawet najlepsze zabezpieczenia. po prostu grajcie sobie dalej, nic takiego się nie stało!
#8
przedluzylem wszystkim rangi o 2 dni, nawet tym co nie byli online od kilku dni.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości