Piasek dusz, netherrack
#1
Zwiększenie ceny na skupie piasku dusz i netherrack a jak nie to zastąpienie ich czymś innym. Mimo, że vipowski przedmiot to mega useless z taką niską skupową ceną.
Polecam 1$ za netherrack i 2-3$ za piasek dusz. A jak nie to wyrzucenie go ze skupu, bo nikt nie sprzedaje tego w takiej cenie bo się nie opłaca.
#2
jestem przeciwny, w szczegolnosci w cenie netherracku, ktory latwo sie zdobywa. wystarczy ze jakis mily vip ci go skopie i cyk 64$ na koncie. a jak nie chcesz go w skupie to nie skupuj go i tyle, wedlug mnie skup powinien zawierac duzo ofert, by gracz mial swobode wyboru.
#3
No stary tak samo jest z kamieniem wystarczy ze przepalisz z bruku i cyk. Jakby był netherrack po 1$ to nikt by go za darmo nie oddawal. Latwo sie zdobywa ale dopiero jak sie zapłaci realny hajs... Skup nie zawiera dynii itp gdzie kazdy gracz ma do tego dostep a zawiera za marne grosze itemki dostepne tylko dla vip... Podwyzszenie ceny netherrack i piasku dusz albo wyrzucenie go z oferty skupu na rzecz dynii. Inne rozwiązanie niż podane przeze mnie jest idiotyczne i tyle.
#4
Zrozumcie, że nowa edycja nic nie da na tym serwerze, za to zaproponowane przeze mnie zmiany jak najbardziej. Większość nowych graczy wbija, widzi co się dzieje i spierdziela.
#5
piasek dusz - tak
netherrack - nie
#6
To netherrack chociaz po 0,50$, taki kompromis chyba może być? Piasek dusz po 2$ i tyle.

Weźcie też pod uwagę, że tylko vipy mają dostęp. A nic szczególnego nie daje vip jeśli chodzi o zarobek.
#7
(09-10-2022, 14:32)Masiex13 napisał(a): To netherrack chociaz po 0,50$, taki kompromis chyba może być? Piasek dusz po 2$ i tyle.

Weźcie też pod uwagę, że tylko vipy mają dostęp. A nic szczególnego nie daje vip jeśli chodzi o zarobek.
no jak dla mnie akurat pałki blaze są dużym dodatkiem dla vipa jak mówimy o zarobku.

netherrack ok, piasek dusz 1.50$ + dodanie do skupu cegiełek netherowych (tych po przepaleniu netherracka) za 0.75$. to jest moja propozycja względem tych cen, jaką bym wykonał, ale to już nie leży w moich rękach.
#8
To juz lepiej za 4$ blok netherowych cegieł. Węgiel też swoje kosztuje.
#9
(09-10-2022, 14:57)Masiex13 napisał(a): To juz lepiej za 4$ blok netherowych cegieł. Węgiel też swoje kosztuje.
nie żyjemy życiem realnym, żeby mówić o węglu jako "kosztownym" przedmiocie. na surowcowej masa jest węgla przy otwartych jaskiniach, wystarczy kilof z fortuną 3, poza tym są inne paliwa do pieca niż węgiel - lawa dla przykładu, bądź inne wyroby drewniane (btw. bardziej ekonomiczniej można zrobić - przepalać drewno na węgiel drzewny). 
nie przesadzajmy, bo twierdzę łatwo znaleźć i nakopać takowych cegieł. 0.75$ jest według mnie odpowiednie, może ewentualnie 1$, ale wolałbym zostać przy 0.75 i ja np. tego zdania nie zmienię.
#10
Okej masz rację, nie wziąłem pod uwagę twierdz. Kto jest decyzyjny w tej sprawie?


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości