Zmiany zmiany zmiany
#1
Kolejna porcja zmian, coby przyjemniej na serwerze było i graczy więcej było. 
1. Dodanie na skup kaktusów (0.50$), dynii (2$), arbuzów kawałki (0.30$), trzciny (1$).
Skoro są jajka, które nie wymagają ingerencji gracza to powyższe rzeczy w skupie jak dla mnie obowiązkowe. 
2. Zwiększenie szans na drop główki na pvp do chociażby 20-25%. Na wielu serwerach jest o wiele łatwiej zdobyć główkę gracza. 
3. Dodanie kresu dla svip (ew. dla vip też) bo bez sensu, że ktoś wydaje pieniądze a nie może do kresu iść. 
4. Usunięcie pluginu na skrzynki, który blokuje jazdę konno. 
5. Nadal wnoszę o dodanie wędek. Przy ich małej szkodliwości jest aż smutne, że nie można ich używać do łowienia na działkach. 
6. Dodanie do sklepu spawnera za np 100k. Mam na myśli spawnery wszystkich zwierząt i potworów takich jak szkielet creeper zombie. 
Żadnej szkodliwości, same plusy. Oczywiście musi być dość wysoka cena. Właśnie np. 100k
#2
1. takie ceny odpadaja na pewno. celowalbym w 0.10.
2. —-
3. „bo bez sensu, ze ktos wydaje pieniadze a do kresu isc nie moze”, gdzie kresu nie bylo i nie bedzie, vip ma nether, to tez bez sensu?
4. —-
5. nie przeszkadza
6. jestem przeciwny w 100%. nie widza mi sie spawnery na classicu do kupna, wystarcza w strukturach na surowcowej. ewentualnie dodalbym tylko i wylacznie jajka owiec, krow i swin po dobrej cenie, ale spawnery w zyciu.
#3
1. nie, zaraz iam sie obudzi
2. tak
3. tak
4. tak
5. nie, beda kradli znowu
6. nie pasuje
#4
(09-06-2022, 21:02)_CBS napisał(a): 5. nie, beda kradli znowu

Powaznie? Zobacz przyklad su353, ktos ja ostatnio okradl pomimo ze wedki sa wylaczone. Po prostu dodala do dzialki nieistniejacy nick jako pomocnika no i ktos to wykorzystal. W zyciu zwykle tak jest ze za nieuwage albo brak myslenia sie placi. Jak ktos nie potrafi zbudowac daszku nad ogrodzeniem ze zwierzetami zeby je zabezpieczyc przed kradzieza to raczej nie ukonczyl jeszcze przedszkola i jest za mlody na granie w mc.

Na swojej dzialce zbudowalem spawner kalamarnic, a przy okazji wyszlo z tego fajne lowisko wiec chcialbym miec mozliwosc relaksowania sie i lowienia na nim zamiast na spawnie, gdzie czesto biegaja inni gracze, przeszkadzaja i czasem nawet zabieraja zlowione przeze mnie rybki. Poza tym jak juz mowa o kradziezach na wedke to raczej jest spora kreatywnosc potrzebna do tego, wiem bo pamietam jak kradlem jeszcze na prisonie XDD ile trzeba sie bylo nakombinowac zeby komus wyciagnac zwierzatko z dzialki, czasem kilka dni sie podchody robilo. A na cls na dzialkach zwierzeta i tak sie same spawnuja wiec uwazam ze to zadne ryzyko jak wlaczycie te wedki, zwlaszcza ze na surowcowej zwierzeta sie spawnuja w duzych ilosciach wiec z jedzeniem nie ma problemow. Ten tryb ma tyle rzeczy poblokowane ze nie mozna go juz nazwac classikiem.
#5
1. No ale wystarczy, że zrobie na jednej działce 8 kurników i będę miał lepszy dochód niż z tych kaktusów itp.
5. I tak gra mało osób, to nie prison, że zwierzęta dużo warte.
6. Dlaczego? Jakiś sensowny argument? Bo ja minusów nie widzę.
#6
1. Na testa sprawdziłem z kurników przez noc na afk zarobie. 80 kur na dzialce, kazda co 5 minut daje jajko. 8 godzin afk daje prawie 8k jajek. A mozna to zrobić wydajniej, z tym że ja wole inaczej zarabiać. Jak dla mnie trzcina dynie arbuzy i kaktusy obowiązkowe na skupie. Nie każdy zbuduje od razu potężna maszynke do zarabiania, sporo osob na serwerze gra teraz 4fun, nie pod zarabianie.
5. Odblokujcie te wędki, napiszcie w info by ludzie zabudowali swoje zwierzęta i tyle.
6. Nadal czekam na ARGUMENT, dlaczego spawnery fu a jakies bezsensowne jajka owiec itp. Cacy.

I dodajcie ten kres, bo ludzie handlują kamieniem kresu za bardzo duże pieniądze.
#7
wedki odblokowane.
a z reszta to nie wiem, spawnery na pewno nie przejda.
#8
po co te spawnery xdd, glowki beda tanie, a to one sa jednym z wiekszych zarobkow
Prison, but it's Adventure  kopane z totalnym szefem, h3zquu
[Obrazek: RrgqHzd.png]
#9
(09-12-2022, 17:16)zuk napisał(a): po co te spawnery xdd, glowki beda tanie, a to one sa jednym z wiekszych zarobkow

główki na działkach nie dropia, a to tam będą umieszczane spawnery , można je zablokować na surowcowej i tyle.
to nie multikonto Masiex13, mam premium i jestem jego żona.
#10
(09-15-2022, 20:29)Masio13 napisał(a):
(09-12-2022, 17:16)zuk napisał(a): po co te spawnery xdd, glowki beda tanie, a to one sa jednym z wiekszych zarobkow

główki na działkach nie dropia, a to tam będą umieszczane spawnery , można je zablokować na surowcowej i tyle.
to nie multikonto Masiex13, mam premium i jestem jego żona.
tak czy siak uwazamy ze propozycja ze spawnerami nie ma sensu. a przypadkiem ktos ostatnio nie narzekal na to, ze wszystko blokujemy a tu propozycja zablokowania spawnerow? hmm…
watek zamykam, dziekujemy za propozycje - jak jakas zrealizujemy to odpisze.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości