Blokada rozsiewania trawy i grzybni
#1
Czy ja czegos nie wiem czy rozsiewanie trawy i grzybni jest zablokowane? Jak zablokowane to prosze o odblokowanie, bo to przestaje byc classic i rozgrywka jest mega nudna jak wszystko jest poblokowane.......
#2
Rozsiewanie grzybni oraz trawy jest zablokowane na wypadek kopiowania. Nie zostanie to odblokowane.
#3
(08-26-2022, 23:03)VikiQueen2006 napisał(a): Czy ja czegos nie wiem czy rozsiewanie trawy i grzybni jest zablokowane? Jak zablokowane to prosze o odblokowanie, bo to przestaje byc classic i rozgrywka jest mega nudna jak wszystko jest poblokowane.......
na dzialkach trawa powinna rosnac na luzie, a grzybnia to w sumie nie wiem xd
#4
Sprawdzilem i trawa rozsiewa sie na surowcowej normalnie wiec dlaczego grzybnia chociaz na tej surowcowej jest zablokowana? Ok rozumiem na dzialkach, ale na suro??? Znalazlem mala wysepke grzybni na takich kordach gdzie zaden teleport nie przenosi nawet w poblizu 2000 kratek i trzeba prawie pol godziny tam biec i plynac z najblizszego teleportu. Stracilem pol godziny tylko po to zeby sie dowiedziec, ze nie moge zebrac wiecej jak staka grzybni, a przeciez sethome na suro jest zablokowane.

Classic obwarowany tyloma blokadami zniecheca do grania, ale jak sie mowi o tym to kazdy najezdza, ze przeciez wszystko jest ok i w ogole to o co ja sie pluje. Moj brat (gracz Wekris) chcial sobie tutaj pograc bo go namowilem na ten serwer ale jak zobaczyl ile rzeczy jest poblokowane to po prostu poszedl na inny serwer a mi powiedzial, ze nastepnym razem mam przemyslec co za g*** mu proponuje (to jego slowa nie moje).
#5
Odświeżam i też jestem za odblokowaniem grzybni przynajmniej na surowcowej.
#6
Pierwszy raz spotykam sie z serwerem a właściwie z trybem, na którym tak wiele rzeczy jest zablokowane. Wiem, wiem, zaraz ktoś napisze: to nie graj tu Smile. No ale pomyślcie czy to graczy zachęca do gry? Czy wprost przeciwnie.
#7
(08-28-2022, 10:42)su353 napisał(a): Pierwszy raz spotykam sie z serwerem a właściwie z trybem, na którym tak wiele rzeczy jest zablokowane. Wiem, wiem, zaraz ktoś napisze: to nie graj tu Smile. No ale pomyślcie czy to graczy zachęca do gry? Czy wprost przeciwnie.

+++
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#8
(08-28-2022, 10:42)su353 napisał(a): Pierwszy raz spotykam sie z serwerem a właściwie z trybem, na którym tak wiele rzeczy jest zablokowane. Wiem, wiem, zaraz ktoś napisze: to nie graj tu Smile. No ale pomyślcie czy to graczy zachęca do gry? Czy wprost przeciwnie.
ok, to z trawą i grzybnią nie jest normalne, tylko jeżeli chodzi o inne rzeczy to są pewne problemy:
- konie próbowaliśmy naprawić, ale to bez skutku, dalej to samo...
- skrzynki na surowcowej to nawet nie pamiętam dlaczego, ale nie mają aż tak szkodliwych itemów na 1.8 (w świątyni podwodnej nie ma skrzynek), no gorzej jakby to było faktycznie 1.16, gdzie już mogą pojawiać się dziwne itemki.
- sethome jest zrozumiałe jak dla mnie ze względu na struktury, jakie występują. byłbym za przywróceniem sethome, ale tylko w formie kupienia za walutę serwerową, czyli np. symbolicznie w granicach 50.000-100.000$, żeby też przesady nie było. 
- trawa i grzybnia nie jest według mnie szkodliwa...
- ogień na działkach ze względu bezpieczeństwa, choć da się chyba zablokować rozprzestrzenianie ognia, nie wiem...
- ze stojaków na zbroje dało się zbierać czyjeś itemki z działek i z tym też były problemy, no chyba że teraz są lepsze zabezpieczenia, to można spróbować...

odniosłem się też do postu z poprzedniego wątku, ale wiadomo - to nie ja decyduję nad tym, co zostanie wykonane.
#9
(08-30-2022, 12:44)h3zquu napisał(a):
(08-28-2022, 10:42)su353 napisał(a): Pierwszy raz spotykam sie z serwerem a właściwie z trybem, na którym tak wiele rzeczy jest zablokowane. Wiem, wiem, zaraz ktoś napisze: to nie graj tu Smile. No ale pomyślcie czy to graczy zachęca do gry? Czy wprost przeciwnie.
ok, to z trawą i grzybnią nie jest normalne, tylko jeżeli chodzi o inne rzeczy to są pewne problemy:
- konie próbowaliśmy naprawić, ale to bez skutku, dalej to samo...
- skrzynki na surowcowej to nawet nie pamiętam dlaczego, ale nie mają aż tak szkodliwych itemów na 1.8 (w świątyni podwodnej nie ma skrzynek), no gorzej jakby to było faktycznie 1.16, gdzie już mogą pojawiać się dziwne itemki.
- sethome jest zrozumiałe jak dla mnie ze względu na struktury, jakie występują. byłbym za przywróceniem sethome, ale tylko w formie kupienia za walutę serwerową, czyli np. symbolicznie w granicach 50.000-100.000$, żeby też przesady nie było. 
- trawa i grzybnia nie jest według mnie szkodliwa...
- ogień na działkach ze względu bezpieczeństwa, choć da się chyba zablokować rozprzestrzenianie ognia, nie wiem...
- ze stojaków na zbroje dało się zbierać czyjeś itemki z działek i z tym też były problemy, no chyba że teraz są lepsze zabezpieczenia, to można spróbować...

odniosłem się też do postu z poprzedniego wątku, ale wiadomo - to nie ja decyduję nad tym, co zostanie wykonane.

Praktycznie ze wszystkimi punktami powyżej się zgadzam. Sama grzybnia jest niezwykle irytująca na surowcowej, wielokrotnie mnie to denerwowało i psuło wielkie i ambitne plany, więc są to bardzo dobre pomysły przywrócenia tego. Co do przykładowych sethomów, nie rozumiem trochę ich usunięcia, ale przywrócenie za walutę nie byłoby takie głupie.
mmm
Niedostępny
#10
Sethome usunięto że względu na możliwość zbierania iyemkow z surowcowej typu zaklęte księgi etc. Nie ma ich aktualnie na serwerze, więc sethome DLA KAŻDEGO Gracza nie zaszkodziloby
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości