Wielkie zmiany.
#1
Siemanko.
Kilka zmian, by ten serwer mógł wrócić do świetności.
1. Powrót wędek na działkach - jeśli ktoś nie umie schować zwierząt to jego wina, jest milion sposobów by kradzież nie była możliwa. A mi zależy jedynie na łowieniu ryb gdyż na spawnie ktoś może podejść i podkraść złowioną zdobycz tak jak na surowcowej + na surowcowej są potwory.
2. Powrót siadania na konia - pilnować graczy, którzy chcą rujnować serwer poza tym chyba każdy perma ma. Siodła za 2k mega useless...
3. Zmiana poziomu na surowcowej - niewiarygodnie mała liczba potworów, kilka nocy z rzędu chodzenia po surowcowej i może 1 zombie... 
4. Skoro do kupienia są jajka królików i koni to może dodajmy jajka krów świni i owiec? 
5. Zmiana nie typowo na serwerze a na samym forum - nie jest podane jaki jest % szans na główki z rud (albo jestem ślepy  Rolleyes )
6. Dodanie szmaragdu na skup, gdyż jest to niezwykle rzadki a jednocześnie niezwykle bezużyteczny przedmiot z powodu braku osadników.
7. Zmiana ceny diamentów na skupie na 100$ za sztukę (tylko sugestia z grania na serwerze kilka h dziennie i obserwacji)


Niektóre z tych rzeczy wiadomo ułatwiają pracę administracji, natomiast jest to nie na rękę nowym graczom którzy szybko rezygnują z grania tu. Dla mnie te zmiany to priorytet, by nowi gracze się tak nie zrażali.
#2
1. 50/50
2. konie są zbugowane, nie wiem dlaczego - to może ktoś wie to niech napiszę tutaj albo cichemu (xd)
3. ujdzie
4. zwierzątka naturalnie pojawiają się na działkach. pamiętam, że po jakiejś zmianie cichy to podwyższył, ale do końca pewny nie jestem czy faktycznie jest wysokie, ale pojawiają się. sam mam na przykład konika zrespionego, nie kupionego.
5. https://forum.sky-land.pl/showthread.php?tid=46073
6. w sumie osadnicy na tej wersji nie są jakoś szkodliwi i bym je odblokował, albo zrobił to co na adventure i dodał je na spawnie.
albo po prostu zwiększyć cenę rud emeraldów do 200$, a emeraldy dodać za 35$, wtedy nie będzie to się zwracać.
7. 50/50.
#3
1. czemu 50/50 ? jak szkodliwe są wędki? niech ludzie robią ładne daszki albo wyższe płotki albo pod ziemią mozna ładnie trzymac zwierzeta...
2. no konie są zbugowane po zablokowaniu skrzynek - wyskakuje info że nie można oswajać czy tam wsiadać na zwierzęta które mogą nosić skrzynki.
5. to na rudy jest taka szansa - Szansa 0,025%: ??
#4
Jestem 100% ZA !

Proponuje dodac do sklepu jajko krowy grzybowej i to za grube $$$ bo te sie raczej nie spawnuja na dzialkach, a przynajmniej u nikogo jeszcze nie widzialam.
#5
Popieram w/w propzycje. Wersja 1.8 wcale nie jest taka nudna. No ale gdy zablokowane są:
- skrzynki w wioskach
- jazda na koniu ( pewnie na śwince tez nie da rady jechać}
-wędki
- skrzynki przy spawnerach mobów na surowcowej
- krzesiwo( bo netherak sie nie pali )
- stojaków na zbroje tez nie można postawić
 no to nie ma sie co dziwić, że graczy co raz mniej tutaj wbija.
#6
na obecna chwile:
2. probowalismy odblokowac konie, ale mimo wszystko i tak znikaly. 1.8 nie jest tez swieza wersja i ma swoje bledy. za to obnizylismy cene siodla o polowe.
3. wykonane
4. odpowiedziane wyzej
5. odpowiedziano wyzej
6. szmaragdy zostaly dodane do skupu

jest szansa na pojawienie sie krowki grzybowej, ale nie widze sensu podwyzszania cen diamentu w skupie, a nad wedkami musimy pomyslec. :p
@UP - na swinkach mozna jezdzic Smile
#7
Jeśli ma się pojawić krowa grzybowa w sklepie to tylko za milion lub więcej...
Podwyższanie cen diamentów w skupie ma ogromny sens bo gra już mniej osób na serwerze a diamenty nadal są tyle samo warte mimo, że w ogromnych ilościach ma ich tylko kilku starych graczy a w większości ludzie mają raptem po kilka. Diament jest teraz więcej warty, a za cene 80$ na skupie traci na wartości. Polecam 100$ na skupie i będzie git.
Co do wędek to tu nie ma o czym myśleć. Dodać i tyle Tongue żadnych minusów.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości