zA CO wy dajecie MUTE?Napisałam do gracza takie słowa:
#1
Napisałam do gracza takie słowa: sekwencją tej gry sa 3 światy, swiat, nether i end....I dostałam MUTE na 1 godzinę,( nie reklamuj)  Gdy gram póxnym wieczorem, na czacie padają różne brzydkie słowa, a mimo, to widzę że gracz pisze dalej. Czegoś chyba tu nie rozumiem, mimo, że gram już w MC bardzo długo :Sadpytam się: co ja zareklamowałam?
#2
jeżeli dobrze przepisałaś wiadomość, to przecinek przed NETher wykryło jako kropkę. po prostu wykryło domenę .net, np. swiat.NETher. zdarzają się takie przypadki i niestety nie wiemy jak to naprawić. wiemy, że nasz system automute (za przekleństwa/reklamy) nie jest idealny i czasem wychodzą takie smaczki jak wychodzą. jeżeli według ciebie wieczorami padają brzydkie słowa od innych graczy, to ja bym ci proponował robienie screenshotów oraz robienie skarg w dziale "Skargi na graczy".
#3
(08-18-2022, 10:53)h3zquu napisał(a): jeżeli dobrze przepisałaś wiadomość, to przecinek przed NETher wykryło jako kropkę. po prostu wykryło domenę .net, np. swiat.NETher. zdarzają się takie przypadki i niestety nie wiemy jak to naprawić. wiemy, że nasz system automute (za przekleństwa/reklamy) nie jest idealny i czasem wychodzą takie smaczki jak wychodzą. jeżeli według ciebie wieczorami padają brzydkie słowa od innych graczy, to ja bym ci proponował robienie screenshotów oraz robienie skarg w dziale "Skargi na graczy".

Dziękuje za odpowiedź. Po prostu nic złego nie napisałam a tak wyszło. Skarg na graczy nie chcę pisać, bo to tylko świadczy o ich kulturze i wychowaniu. Miłego dnia Smile


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości