Ustawka - mój projekt.
#1
cześć.
chciałbym wam przedstawić mój "mały" projekt, który bardzo chciałbym na serwerze wprowadzić i bardzo mi na tym zależy, dlatego jeżeli jesteś maniakiem pvp, albo chcesz się spróbować z innymi - to jest idealne miejsce dla ciebie.

USTAWKA polega na walkach 1v1 na pvp. chciałbym zacząć organizować takowe walki "graczy" na różnych trybach, za które oczywiście byłaby nagroda dla zwycięzcy oraz "nagroda pocieszenia" dla osoby, która przegrała. początkowo chciałem, aby "Ustawki" były tylko i wyłącznie nagrywane na naszym serwerowym tiktoku (link znajdziecie na dole wątku), ale po grubszym namyśle oraz rozmową z jednym graczem stwierdziłem, że zacznę organizować tego typu walki. oczywiście walki byłyby nagrywane i wstawiane na tiktoka w ramach takiego "contentu", jak zwał tak zwał.

pewnie zapytacie "ale co z osobami, które będą używać cheatów?!" - podczas takowej ustawki gracz zostałby zbanowany na dłuższy czas, bo nie oszukujmy się, ale ja nie po to też chcę to organizować, żeby ktoś na cheatach mógł innego klepać i przy tym zbierać tylko bany standardowe na 7 dni.

jeżeli będzie dużo chętnych graczy, to jestem w stanie zrobić taki "turniej", gdzie można by było wygrać coś drogiego na trybie, ale jedynie co potrzebuje do tego to dużej ilości osób, np. 8 osób, by zrobić drabinkę 4x 1v1, potem 2x 1v1 i na końcu finał. mogę zrobić nawet do tego odpowiednią strefę na discordzie - nie ma problemu, lecz pierw wolę sprawdzić, czy w ogóle ktoś chce brać w tym udział.

promowanie tego "projektu" odbywałoby się na discordzie oraz na tiktoku w postaci wstawianych walk.

na obecną chwilę są 2 chętne osoby. jeżeli są tu osoby, które chcą się sprawdzić, albo są maniakami pvp na danym trybie (skyblock 2.0, adventure, classic oraz pvp z pistoletami), to chętnie możemy zorganizować takowe Ustawki - wystarczy napisać na pw czy to tutaj, czy też w grze albo na discordzie, ale nawet pod tym wątkiem, to albo dobierzemy przeciwnika, albo zgłosisz się już z przeciwnikiem.
od siebie chciałbym dodać, że bardzo zależy mi na "powodzeniu się" tego projektu, ponieważ to działa w 2 strony: nagradzamy graczy  w postaci nagród na trybie, a w zamian my możemy taką walkę wstawić na tt, czy gdziekolwiek i przy tym jest szansa, że ilość graczy może się zwiększyć. 
wątku nie zamykam, bo chciałbym zobaczyć odzew graczy na ten temat oraz opinie, co o tym sadzą. liczę, że NAM uda się rozwinąć ten projekt.

link do tt: https://www.tiktok.com/@mcskyland_?is_fr..._device=pc
#2
A nie było czegoś takiego jak 1vs1? Podziałało trochę i niestety wygasło. Chcesz zrobić solówkę to idź na jakieś pvp i tyle
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#3
(08-16-2022, 20:43)HubPlayGames napisał(a): A nie było czegoś takiego jak 1vs1? Podziałało trochę i niestety wygasło. Chcesz zrobić solówkę to idź na jakieś pvp i tyle
1v1 mialo totalnie inny koncept niz to co ja organizuje tutaj, a chcialbym zobaczyc ciekawe zestawienia walk, dajac przy tym zabawe walczacym ale tez innym w postaci dobrze zmontowanego filmu, a obecnie gracze na pvp sa jacy sa i ciezko zorganizowac ciekawe zestawienia. ja tak latwo tego nie skresle.
#4
W mojej opinii jest to dość dobry pomysł i fajne urozmaicenie. Jedynym problemem myślę że może być ilość graczy jaka się zgłosi, lecz mam nadzieję że uda się jednak troche osób chętnych zebrać, by stworzyć jakieś turnieje, czy nawet ligę. Sam w sobie pomysł wydaje się być dobrą reklamą serwera (która jest aktualnie niezwykle potrzebna) no i fajną zabawą i dodatkiem, gdyż pvp tutaj zawsze wygląda tak samo, lub jest pełno cheaterów. Zdecydowanie za.
mmm
Niedostępny
#5
(08-16-2022, 21:42)Roko1073 napisał(a): W mojej opinii jest to dość dobry pomysł i fajne urozmaicenie. Jedynym problemem myślę że może być ilość graczy jaka się zgłosi, lecz mam nadzieję że uda się jednak troche osób chętnych zebrać, by stworzyć jakieś turnieje, czy nawet ligę. Sam w sobie pomysł wydaje się być dobrą reklamą serwera (która jest aktualnie niezwykle potrzebna) no i fajną zabawą i dodatkiem, gdyż pvp tutaj zawsze wygląda tak samo, lub jest pełno cheaterów. Zdecydowanie za.

Ototototo



Nie ma lipy, same brzozy.



#6
(08-16-2022, 21:42)Roko1073 napisał(a): W mojej opinii jest to dość dobry pomysł i fajne urozmaicenie. Jedynym problemem myślę że może być ilość graczy jaka się zgłosi, lecz mam nadzieję że uda się jednak troche osób chętnych zebrać, by stworzyć jakieś turnieje, czy nawet ligę. Sam w sobie pomysł wydaje się być dobrą reklamą serwera (która jest aktualnie niezwykle potrzebna) no i fajną zabawą i dodatkiem, gdyż pvp tutaj zawsze wygląda tak samo, lub jest pełno cheaterów. Zdecydowanie za.
na obecny moment mam 5 zawodników oraz 2 walki zatwierdzone, więc czekam tylko na termin i je realizujemy oraz wstawimy ich przebieg na tt/discorda. coraz bardziej myślę nad zrobieniem kanałów na discordzie w celu promocji tej inicjatywy. póki co cieszę się, że znaleźli się chętni podjąć się tego "wyzwania", zobaczymy jak to się rozrusza Big Grin

przypominam: dla zwycięzcy pojedynku jest przewidziana nagroda, a dla przegranego nagroda pocieszenia, która może pomóc w starcie na danym trybie lub dodatkowo dofinansuje portfele, bądź skrzynki. ciągle czekam na chętnych do brania udziału w tym projekcie. Big Grin
#7
Zachęcamy Wszystkich gorąco do brania udziału w ustawkach! Fajna zabawa z nutką rywalizacji :v
#8
jak to wygląda na obecną chwilę:
projekt idzie jak na dobre - mamy obecnie już zrobione 4 walki, z czego 3 czekają na montaż i wstawienie w odpowiednie miejsca. na obecny moment jest 11 zawodników oraz kilka nowych walk do zrealizowania. jeżeli dobrze pójdzie i wyświetlenia jak i odzew w postaci nowych graczy będzie dobry, to zastanowie się nad mini turniejem, ale na razie jeszcze nic takiego nie zrobilismy, żebym mógł o tym marzyć.
#9
pierwsza walka już oficjalnie została opublikowana na tiktoku oraz youtube. na pierwszy ogień ofiarami zawodnikami zostali sh4rrigan oraz Sh4adov_Gracek! linki znajdziecie poniżej:
tt: https://www.tiktok.com/@mcskyland_/video...8990295557
youtube: https://www.youtube.com/watch?v=_nFPLt4c...l=Sky-Land
#10
troche ucichlo 😅
obecnie jestesmy po 5 wstawionych walkach na media oraz po ponad 12 walkach, ktore czekaja na odpowiedni moment (5 juz jest). na chwile obecna zawodnicy rowniez dolaczaja do wyzwania. jestem zadowolony poki co z tego, co robimy.

zapraszam chetnych do brania udzialu, wszystkie informacje w 1 poscie.
wykorzystujac sytuacje na kanale na yt pojawila sie moja walka z sh4rriganem, do ktorej serdecznie zapraszam Smile
https://youtu.be/1JNnrea0lYg


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości