Skradzione konto ;(
#1
Sad 
Dzisiaj 28.11, chciałem wejść na serwer, jest wszystko ok, wchodzę na serwer i próbuje się zalogować, a wyskakuje mi napis : ''złe hasło'', wiec próbuje jeszcze raz i nic, aż w końcu wyrzuciło mnie z serwera za zbyt wiele prób. Nwm o co chodzi, hasło wpisuje dobrze. Proszę o kontakt z adminem.
Nie zależy mi na przedmiotach, lecz po prostu na mojej działce. Moim zdaniem to hasło było bardzo słabe, ale chciałem je dziś zmienić a tu taki troll.
#2
jeśli masz premium to daj ss'a ze strony minecraft.net jak jesteś zalogowany, a jeśli nie to daj jakiś dowód że to twoje konto...np daj cichemu na pw swój nr tel jak kupowałeś jakąś range albo coś..
#3
Nie mam premium Cry Mam zyczu, moge podac haslo poprzednie adminowi, ale z tego co widze ty nim nie jestes .
#4
nie jestem ;p
a kupowałeś coś w sklepiku sms?
#5
Nie, gram od moze 2 tygodni, nie mialem okazji
#6
To napisz Pw do administratora : CichusekPL
Konfidencić na maluchy
#7
to nie wiem...potrzebny jest jakiś dowód, że to twoje konto. Inaczej nie da rady. Niestety.
Może jednak masz jakiś dowód że to twoje konto? Jak tak to daj tutaj....
#8
Hmmm... Mam konia na dzialce kolegi, ktory nazywa sie Plemnik xd
A tak to nie mam zbytnio dowodow. Znam koordy dzialki mojje dzialki na kartce.
#9
teoretycznie mogłeś jako "nie ty" podbiec i spisać.... Wymyśl coś....nwm...podaj cichemu na pw jakie było hasło wcześniej to on się zastanowi czy odzyska Ci...bo to jest dość trudna sprawa jeśli nie masz dowodów i wgl niczego...
#10
Nwm czy moge ci ufac. Ale jakie moge miec dowody skoro znam stare haslo a ktos mi je zmienil, jak dla mnie to ja moge se nowe konto zrobic, nie chodzi mi o ity, ale o dzialke, chociaz wsumie tam nic nie mialem a zrobilismy se z kolegami dzielnice sredniowieczna wiec wole to odzyskac


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości