Komedia
#1
Wink 
Twój nick: IamTrader
Nick oskarżonego: CichusekPL
Opis sytuacji: 6 stycznia kupiłem blikiem 15 staków blok diax od gracza sh4rrigan, tak samo 120 główek, łączny koszt 52 zł (13 za diaksy, 39 za głowy). Przechowuję je sobie u siebie na działce a dzisiaj patrzę, zaglądam i mam taki widok (skrzynia z diaksami było wszystko po 64, te 14 slotów co są po 1, około 8 główek zniknęło ze skrzyni niżej, ale niestety moi 2-minutowi pomocnicy których dodałem, żeby im to pokazać przearanżowali już to). Proszę o zwrot przynajmniej diamentów, do dużego projektu mi są potrzebne (14 stak blok diax miałem tam).
Jeśli o czymś nie wiem, proszę mi powiedzieć, natomiast te głowy i te diaksy, o których wspominam, zostały legalnie kupione. Dziękuję z góry,
Pozdrawiam
Dowód/Screen:
   
   

P.S. głowę emeralda też proszę zwrócić, też pochodziła z kupna z 6 stycznia

P.S.2 Głowę rybka cukrowego kupiłem kilka dni pózniej, również mi zniknęła i wiem, że to nikt oprócz mnie sobie tej główki nie mógł wyparować z wyjątkiem jednej osoby [EDIT: Znalazłem główkę rybika, jest okej, zależy mi na główce eme oraz blokach diamentów]

Niedostępny
#2
(01-13-2022, 23:26)Iam napisał(a): Twój nick: IamTrader
Nick oskarżonego: CichusekPL
Opis sytuacji: 6 stycznia kupiłem blikiem 15 staków blok diax od gracza sh4rrigan, tak samo 120 główek, łączny koszt 52 zł (13 za diaksy, 39 za głowy). Przechowuję je sobie u siebie na działce a dzisiaj patrzę, zaglądam i mam taki widok (skrzynia z diaksami było wszystko po 64, te 14 slotów co są po 1, około 8 główek zniknęło ze skrzyni niżej, ale niestety moi 2-minutowi pomocnicy których dodałem, żeby im to pokazać przearanżowali już to). Proszę o zwrot przynajmniej diamentów, do dużego projektu mi są potrzebne (14 stak blok diax miałem tam).
Jeśli o czymś nie wiem, proszę mi powiedzieć, natomiast te głowy i te diaksy, o których wspominam, zostały legalnie kupione. Dziękuję z góry,
Pozdrawiam
Dowód/Screen:



P.S. głowę emeralda też proszę zwrócić, też pochodziła z kupna z 6 stycznia

P.S.2 Głowę rybka cukrowego kupiłem kilka dni pózniej, również mi zniknęła i wiem, że to nikt oprócz mnie sobie tej główki nie mógł wyparować z wyjątkiem jednej osoby

Mi wyczyszczono działke ze względu sprzedaży główek Wink
#3
juz ci tlumaczylem zebys sie ogarnal i nie uprzykrzal gry innym osobom.
zaczales grac po dlugiej przerwie i juz po kilku dniach wymysliles aby zalac spawn netheru lawa.
a teraz nic tylko razem z kolega "ania" okradacie graczy i farmicie itemy na xrayu.

macie dosyc latwa metode dzialania:
na swoim glownym koncie "starasz" sie nie uzywac cheatow (masz xray), ale twoj kolega codziennie zaklada nowe konto, zajmuje dzialke, dodaje do niej ciebie i kilka losowych osob, a pozniej caly czas kopie na xrayu i sprzedaje rzeczy, ktore wzial z twojej dzialki, ukradl lub zdobyl w inny sposob.
w momencie gdy multikonto kolegi zostanie zbanowane, ty wchodzisz na jego dzialke, zabierasz wszystkie rzeczy, a on nastepnego dnia powtarza cala operacje.
glowki, ktore zabralem pochodzily z 2 kradziezy i oddalem je wlascicielom, diamentowe sety, bloki zlota i bloki diamentow rowniez.
pozostala czesc diamentow zostala wykopana na xrayu przez twojego kolege "ania", ile z nich pochodzilo z cheatow tego nie wiem, a majac podejrzenie, ze wszystkie, to zabralem ich wiekszosc.

a "ania" niech nie udaje, ze jest nowym graczem i zalozyla konto przedwczoraj, bo do wlasnej dzialki oprocz ciebie dodala osoby, ktore nie logowaly sie na serwer od kilku dni i nawet ich nie znala (jako "nowy" gracz).

reasumujac, ciesz sie, ze nadal cie nie zbanowalem i nie zabralem pozostalych rzeczy.
po permamentnym banie kazdy kolejny wybryk jak np. zalanie netheru konczy sie kolejnym banem na stale, a nie jak w twoim przypadku kilkudniowym.

jak na razie tak wygladaja twoje aktualne statystyki:
- grief netheru
- 2 kradzieze
- cheaty
i to wszystko od 28/29 grudnia, a zapewne o wielu rzeczach jeszcze nie wiem.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#4
Cichy skoro wiesz ze takie rzeczy miały miejsce to dlaczego Iam jeszcze nie ma perma LOL.
Każdy jest równy i każdy powinien być rowno traktowany więc dalej nie wiem dlaczego nie jest zbanowany XDDD to dopiero komedia a nie to co ten złodziej krętacz i hipokryta pisal wyżej
MEFEDRON


Niedostępny
#5
(01-14-2022, 15:23)2115Ricky napisał(a): Cichy skoro wiesz ze takie rzeczy miały miejsce to dlaczego Iam jeszcze nie ma perma LOL.
Każdy jest równy i każdy powinien być rowno traktowany więc dalej nie wiem dlaczego nie jest zbanowany XDDD to dopiero komedia a nie to co ten złodziej krętacz i hipokryta pisal wyżej

+1
#6
(01-14-2022, 15:23)2115Ricky napisał(a): Cichy skoro wiesz ze takie rzeczy miały miejsce to dlaczego Iam jeszcze nie ma perma LOL.
Każdy jest równy i każdy powinien być rowno traktowany więc dalej nie wiem dlaczego nie jest zbanowany XDDD to dopiero komedia a nie to co ten złodziej krętacz i hipokryta pisal wyżej

bodajze przedwczoraj napisalem mu na pw wiadomosc aby sie ogarnal i gral uczciwie, ale watpie aby posluchal, skoro jego znajomy nadal tworzy multikonta i oddaje mu itemy. 
od tamtej wiadomosci jak na razie nikogo nie okradl i nie oszukal, nie wiem jak z cheatami, nie chcialo mi sie sprawdzac wczorajszych logow czy ania kopala na xrayu.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#7
(01-14-2022, 15:30)Cichusek napisał(a):
(01-14-2022, 15:23)2115Ricky napisał(a): Cichy skoro wiesz ze takie rzeczy miały miejsce to dlaczego Iam jeszcze nie ma perma LOL.
Każdy jest równy i każdy powinien być rowno traktowany więc dalej nie wiem dlaczego nie jest zbanowany XDDD to dopiero komedia a nie to co ten złodziej krętacz i hipokryta pisal wyżej

bodajze przedwczoraj napisalem mu na pw wiadomosc aby sie ogarnal i gral uczciwie, ale watpie aby posluchal, skoro jego znajomy nadal tworzy multikonta i oddaje mu itemy. 
od tamtej wiadomosci jak na razie nikogo nie okradl i nie oszukal, nie wiem jak z cheatami, nie chcialo mi sie sprawdzac wczorajszych logow czy ania kopala na xrayu.

I tak moim zdaniem powinien dostać perma z powrotem jeśli miał się zmienić itd. to nie powinien robić takich rzeczy jak do tej pory, a nie dostał ub po to aby grę innym psuć.
Taki wumil od razu cheaty = perm...
Taki Kniper od razu oszustwo = perm...
#8
(01-14-2022, 15:32)Zabijaka napisał(a):
(01-14-2022, 15:30)Cichusek napisał(a):
(01-14-2022, 15:23)2115Ricky napisał(a): Cichy skoro wiesz ze takie rzeczy miały miejsce to dlaczego Iam jeszcze nie ma perma LOL.
Każdy jest równy i każdy powinien być rowno traktowany więc dalej nie wiem dlaczego nie jest zbanowany XDDD to dopiero komedia a nie to co ten złodziej krętacz i hipokryta pisal wyżej

bodajze przedwczoraj napisalem mu na pw wiadomosc aby sie ogarnal i gral uczciwie, ale watpie aby posluchal, skoro jego znajomy nadal tworzy multikonta i oddaje mu itemy. 
od tamtej wiadomosci jak na razie nikogo nie okradl i nie oszukal, nie wiem jak z cheatami, nie chcialo mi sie sprawdzac wczorajszych logow czy ania kopala na xrayu.

I tak moim zdaniem powinien dostać perma z powrotem jeśli miał się zmienić itd. to nie powinien robić takich rzeczy jak do tej pory, a nie dostał ub po to aby grę innym psuć.
No tak jak napisał Zabijaka. Miał długiegoo perma, obiecał poprawę, a jak widać poprawy brak. Myślę też, że taka "taryfa ulgowa" czyt. przymknięcie oka na kradzieże cheaty czy grif a jedynie pouczenie na pw po czym znow odwala nie jest sprawiedliwe. Każdy inny gracz dostaje normalnie bana za wykroczenie.
MEFEDRON


Niedostępny
#9
I jeszcze nie ma skropulow napisać taki wątek xD
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#10
(01-14-2022, 15:38)2115Ricky napisał(a):
(01-14-2022, 15:32)Zabijaka napisał(a):
(01-14-2022, 15:30)Cichusek napisał(a):
(01-14-2022, 15:23)2115Ricky napisał(a): Cichy skoro wiesz ze takie rzeczy miały miejsce to dlaczego Iam jeszcze nie ma perma LOL.
Każdy jest równy i każdy powinien być rowno traktowany więc dalej nie wiem dlaczego nie jest zbanowany XDDD to dopiero komedia a nie to co ten złodziej krętacz i hipokryta pisal wyżej

bodajze przedwczoraj napisalem mu na pw wiadomosc aby sie ogarnal i gral uczciwie, ale watpie aby posluchal, skoro jego znajomy nadal tworzy multikonta i oddaje mu itemy. 
od tamtej wiadomosci jak na razie nikogo nie okradl i nie oszukal, nie wiem jak z cheatami, nie chcialo mi sie sprawdzac wczorajszych logow czy ania kopala na xrayu.

I tak moim zdaniem powinien dostać perma z powrotem jeśli miał się zmienić itd. to nie powinien robić takich rzeczy jak do tej pory, a nie dostał ub po to aby grę innym psuć.
No tak jak napisał Zabijaka. Miał długiegoo perma, obiecał poprawę, a jak widać poprawy brak. Myślę też, że taka "taryfa ulgowa" czyt. przymknięcie oka na kradzieże cheaty czy grif a jedynie pouczenie na pw po czym znow odwala nie jest sprawiedliwe. Każdy inny gracz dostaje normalnie bana za wykroczenie.
ogólnie jeżeli chodzi o grief to był bardziej mój błąd, bo zazwyczaj za grief dostawało się bana na tryb i na zaledwie kilka dni, więc i tutaj zastosowałem to, z tym że ta ściana w netherze i tak zniknęła dość szybko, to uznałem że 5-dniowy ban będzie ok, a jednak się pomyliłem...


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości