To jest chyba jakis zart..
#1
Siema przychodze tutaj z problemem takim ze kopałem sobie na surowcowej jakies 10 min i nagle dostaje bana za speedmine niby XD kilof w ekwipunku 4/3 (wydajnosc,niezniszczalnosc)i 4/3/2(wydajnosc,niezniszczalnosc,szczescie) Ciekawe jakim cudem moge kopac szybko ? No chyba kilofem 4/3 i 4/3/2 to chyba nie dziwne ze szybko kopie nie ? Z reszta z tego co słyszałem to sa pluginy na szybką ilosc wykopaną rud diax w małym czasie i speedmine. Ban od Senwi, prosze to normalnie rozważyć a nie od razu banowac za szybkie kopanie jak mam kilof 4/3
#2
https://www.youtube.com/watch?v=FHKAZP6hlw4
jak dla mnie to nie jest nawet kilof 5/3. nie wiem kogo próbujesz oszukać, ale widać idealnie jak na tacy prędkość kopania, pozwoliłem jeszcze trochę z tobą posiedzieć i stwierdziłem cheat. w filmie nawet słychać prędkość skopania bloku xd.
#3
Ja tu dalej nie próbuje nikogo oszukac , tylko chce normalnie byc potraktowany bo jak dla mnie to ja na tym filmiku nie kopałem ciągle w jednym miejscu z dużą predkością tylko chodziłem w rózne miejsca i kopałem jak trzeba więc nadal nie rozumiem jak mozna cos takiego uznać jako speedmine xd

początkowo wgle ten filmik jest zlagowany to nie dziwne ze tak słychac xD
#4
Tak normalnie się nie kopie na kilofie 4/3/1 - 4/3
#5
(12-29-2021, 15:31)ThoreJa napisał(a): Ja tu dalej nie próbuje nikogo oszukac , tylko chce normalnie byc potraktowany bo jak dla mnie to ja na tym filmiku nie kopałem ciągle w jednym miejscu z dużą predkością tylko chodziłem w rózne miejsca i kopałem jak trzeba  więc nadal nie rozumiem jak mozna cos takiego uznać jako speedmine xd

początkowo wgle ten filmik jest zlagowany to nie dziwne ze tak słychac xD
gra mi płynnie chodziła, nie wiem dlaczego tak jest, ale końcówka filmu idealnie pokazuje to, czego używasz. z taką predkością to ja surowce na prisonie kopałem z lepszymi enchantami. a ja widzę, że ty dalej nie rozumiesz na czym polega cheat speedmine, więc nie wiem co ma do rzeczy argument, że chodziłeś w różne miejsca, jak i tak twoja prędkość kopania była większa niż standardowy kilof 5/3 XD!
#6
Ja dalej nie uznaje tego bana bo normalnie kopałem a bez przyczyny bym sie nie kłócił , a jesli było by to prawdą ze kopałem na speedmine to wolałbym sobie odpusic pisanie tego postu bo kazdy teraz moze zobaczyc ten filmik ...
#7
wypowiem sie, siedze w cheatach troche, i przy poczatku widac, jak zdejmujesz kilka blokow natychmiastowo, tak nie da sie zrobic nawet kilofem 5/3, a jak sam pisales, masz 4/3 :p
Prison, but it's Adventure  kopane z totalnym szefem, h3zquu
[Obrazek: RrgqHzd.png]
#8
dowód jest jak na tacy, ja od siebie więcej nic do dodania nie mam, widać tam nienaturalną prędkość kopania, czyli cheaty. ban jest słuszny.
#9
(12-29-2021, 15:45)werczimita778 napisał(a): siedze w cheatach troche

jaki masz nick????? z ciekawosci pytam


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości