?
#11
Najlepiej unban all potem może reset całego serwa następnie dać nowe rangi za 100 złoty a potem dać pozwolenie na komende /kill
Te 2 lata może go coś nauczyły jestem na tak
gracek gratis

https://imgur.com/a/Gkp8tKX
Kiedy rozumiesz, że życie nie ma sensu
   




#12
Odświeżam uprzejmie

Niedostępny
#13
ej no zaraz, ale jesli twoj nick w grze to IamAwesomeArcher, to nie jest on zbanowany, adres IP z ktorego korzystasz na forum tak samo.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#14
Zmieniłem nick Premium z IamAwesomeArcher na IamGlimmy, plus może nick nie jest zbanowany, ale IP jest jak dobrze pamiętam, nie wchodziłem przez długi czas w końcu, stąd mój wniosek
Pozdrawiam

Niedostępny
#15
(12-28-2021, 10:48)Iam napisał(a): Zmieniłem nick Premium z IamAwesomeArcher na IamGlimmy, plus może nick nie jest zbanowany, ale IP jest jak dobrze pamiętam, nie wchodziłem przez długi czas w końcu, stąd mój wniosek
Pozdrawiam

ten nick tez nie jest zbanowany.
adres IP z ktorego pisales poprzednie posty tez nie byl zbanowany, a teraz chyba pisales z telefonu (IP t-mobile) i on tez nie jest zbanowany
[Obrazek: sygnaturka.png]
#16
(12-28-2021, 10:53)Cichusek napisał(a):
(12-28-2021, 10:48)Iam napisał(a): Zmieniłem nick Premium z IamAwesomeArcher na IamGlimmy, plus może nick nie jest zbanowany, ale IP jest jak dobrze pamiętam, nie wchodziłem przez długi czas w końcu, stąd mój wniosek
Pozdrawiam

ten nick tez nie jest zbanowany.
adres IP z ktorego pisales poprzednie posty tez nie byl zbanowany, a teraz chyba pisales z telefonu (IP t-mobile) i on tez nie jest zbanowany

Hasło do konta mu zmieniłeś, jakby co.
#17
(12-28-2021, 10:53)Cichusek napisał(a):
(12-28-2021, 10:48)Iam napisał(a): Zmieniłem nick Premium z IamAwesomeArcher na IamGlimmy, plus może nick nie jest zbanowany, ale IP jest jak dobrze pamiętam, nie wchodziłem przez długi czas w końcu, stąd mój wniosek
Pozdrawiam

ten nick tez nie jest zbanowany.
adres IP z ktorego pisales poprzednie posty tez nie byl zbanowany, a teraz chyba pisales z telefonu (IP t-mobile) i on tez nie jest zbanowany

Zrobiłem test i faktycznie mam dostęp do lobby, zwyczajnie hasła nie pamiętam, a na 100% jest to premka, więc najprawdopodobniej po prostu zmienię nick i zacznę grać od nowa i uczciwie i na nowym nicku, żeby oszczędzić formalności w postaci wysyłania screena, z resztą nick mi się znudził i może nie pasować do image'u jaki sobie kreuję.

Dziękuję za informacje,
Pozdrawiam i miłego dnia
Niedostępny
#18
Można zamknąć wątek, zmieniłem nick na IamTrader i sobie funkcjonuję w zaciszu

Dziękuję za informacje i wesołego zbliżającego się nowego roku Smile

Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości