Nowy Sezon?
#1
Witam, myśleliście nad zrobieniem jakiegoś nowego sezonu, zamknęlibyście serwer na jakiś czas, przygotowalibyście serwer pod nowy sezon, odnowili wygląd strony, wykupili reklamy u youtuberow z minecrafta. Myślę, że fajnie by to mogło wypalić i na serwerze by grało tyle osób co w 2k16 a nawet i więcej.  Expert
 
Bo tak naprawdę, teraz bez jakiejkolwiek reklamy serwer liczba osób wam nie wzrośnie. A szkoda bo, jesteście już długo na rynku, a szkoda tak patrzeć na serwer na którym uczyłem się grać, zamiast rosnąć i mieć coraz więcej osób na serwerze to leci w dół i ma coraz miej graczy.

Przemyślcie tą propozycję..  Diamond
#2
Na nie dlaczego?
Youtuberzy za taką reklamę chcieli by no nie dziwmy się dużych kwot dodatkowo nowi gracze przez przerwę mogliby odejść przez myślenie, że serwer jest wyłączony na zawsze.
Społeczeństwo się starzeje a przez covida wiele ludzi umarło którzy mogliby takowo grać
Dla mnie jak już to zrobić reset trybu porządnie i potem kolejne tryby
gracek gratis

https://imgur.com/a/Gkp8tKX
Kiedy rozumiesz, że życie nie ma sensu
   




#3
że tak powiem "wiele ludzi umarło, którzy mogliby takowo grać". z tego co mi wiadomo, to bardziej chodzi o starsze osoby, które są może 40+, choć były może i przypadki dzieci, ale co ma to do rzeczy? lol...

ogólnie odpowiadając, nie opłaca się robić czegoś takiego, gdyż przez ten czas serwer może jeszcze gorzej podupaść względem oczekiwania na przerwę. obecnie mamy skok osób grających (wcześniej było 20, teraz zauważyłem że nawet w dniach roboczych zwiększyło się do 40, a nawet 50 osób czasem). cichusek ma pewne plany i będzie je wdrążał, by utrzymać serwer jak najdłużej przy życiu.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości