Hasło - do Cichego.
#1
Witam... prośba skierowana jest w stronę Cichego, otóż tak: chciałbym wrócić do starego konta (Dantelion) na serwerze.

Dlaczego? Mam tam konto premium od jakichś 5-ciu lat, lecz zapomniałem hasła na serwerze i poprostu ten nick bardziej mi odpowiada niż ten obecny.
Kupowałem tam dużo rang w 2018, więc myślę, że nie będzie problemu z odzyskaniem hasła na tamto konto...
6 pierwszych cyfr nr tel. z którego kupowałem tam rangi - 722 332 ***

Jeśli chodzi o przenoszenie, nie będę zawracał tym nikomu głowy, ponieważ sam przeniosę sobie: działki, kase, enderchest, itd.

Obecny nick, który mam (Landin_PL) - nie będę na nim grał, przeniosę sobie itemy na Danteliona (jeśli chodzi o rangę vip, to nie chcę jej przenosić - kupię następną) i wtedy będzie można tamto konto zbanować, a będę grał na jednym, w sumie to tyle z mojej strony... myślę, że nie będzie z tym jakichś kłopotów czy coś, zwykła prośba.

Z góry dzięki i pozdro
Niedostępny
#2
za mi pomogłeś wiec mu też możesz pomóc Big Grin
#3
Prosimy Cię  Diamond
#4
Pomóż mu ❤️ Smile
#5
wyslalem ci nowe haslo na pw.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#6
(10-28-2021, 21:36)Wumil napisał(a): Obecny nick, który mam (Landin_PL) - nie będę na nim grał, przeniosę sobie itemy na Danteliona (jeśli chodzi o rangę vip, to nie chcę jej przenosić - kupię następną) i wtedy będzie można tamto konto zbanować, a będę grał na jednym
gotowe.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości