To Moge Ub na nick Szajsu12
#1
SIema zglaszam sie z problemem znaczy bardziej pytaniem czy dostane ub na moje konto czekam juz  rok lub troche wiecej
#2
Dla innych zachowywałeś się jak **** ale h3zquu lub Boczek_ decydują o ub więc czekaj na ich odpowiedź
gracek gratis

https://imgur.com/a/Gkp8tKX
Kiedy rozumiesz, że życie nie ma sensu
   




#3
bana dostales 31 pazdziernika, wiec nie minal rok
Prison, but it's Adventure  kopane z totalnym szefem, h3zquu
[Obrazek: RrgqHzd.png]
#4
Dla kogo zachowywalem sie jak frajer bana napewno nie dostalem 31pazdziernika bo dostalem go w lato jakos
#5
(06-18-2021, 14:41)Szajsu12 napisał(a): Dla kogo zachowywalem sie jak frajer bana napewno nie dostalem 31pazdziernika bo dostalem go w lato jakos

[Obrazek: tafVqT8.png]
no jak dla mnie super wakacje. prześledziłem też sobie trochę twoich wątków i nie wiem czy byłbym taki pewny, że ci zależy po jakże ciekawym temacie, gdzie wyzywałeś boczka i cichuska, ale to nie ja zadecyduję, a boczek.
#6
boze chce sobie pograc jeszcze na tym servie no chyba ze jeszcze bardziej upadnie zamiast zdjac mi bana to na tym servie gra dziennie po 30-40 osob jescze lepiej dawac wszystkim permy i zrobic tym sposobem jescze bardziej to zeby ten server upadl
#7
(06-18-2021, 14:48)Szajsu12 napisał(a): boze chce sobie pograc jeszcze na tym servie no chyba ze jeszcze bardziej upadnie zamiast zdjac mi bana to na tym servie gra dziennie po 30-40 osob jescze lepiej dawac wszystkim permy i zrobic tym sposobem jescze bardziej to zeby ten server upadl
nie wybraniaj się sytuacją serwera do swojej winy. masz perma za cheaty, jeżeli boczek będzie uważał, że kara ci minęła, to ci zdejmie karę, a jak nie to niestety. ;p
#8
no dobra, odbanowalem Cie.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości