taka prosba
#1
mam taka prosbe aby nie dawac panu alchemikowi jego piatego+ ub i skonczyc z uprzywilejowynym traktowaniem tej osoby

TheAlchemist
cheaty
2019-11-26 20:20:13
2020-03-09 20:28:09
Globalnie
_Boczek

Knipus03
Cheaty
2021-04-08 21:27:18---
Globalnie
_CBS

Kniper03
cheaty
2019-04-29 21:46:06
2019-07-14 19:34:23
Globalnie
Toiru
Kniper03
Cheaty
2021-04-08 21:27:14
---
Globalnie
_CBS

+ bany na roznych multikontach ktorych nie moglem nickow znalezc

co mam na mysli przez uprzywilejowane traktowanie? ten pan dostal admina na serwerze bedwars i z hukiem wylecial za naduzywanie uprawnien oraz jeden ub dostal dlatego ze mial donosic do konrada gdy cos zle robi, a skad o tym wiem?

to proste z dawnego prywatnego kanalu administracji oraz ten geniusz sam o tym napisal latwo bylo go podejsc a konrad temu nie zaprzeczyl + toiru potwierdzil ze to prawda

tak bym chcial zeby juz skonczyc z tym obledem 
[Obrazek: jSV4Oxy.png]
#2
Zapomniałeś o koncie domino7909.
Popełniłem samobójstwo, nie żyję.
#3
mowisz o tym, ze faworyzuje alchemika, natomiast ostatniego unbana nie dostal ode mnie (nawet sie na niego nie zgodzilem), a nawet ja poprawilem mu bana od hezqu na perma. nie rozumiem nawiazania do bedwars, to 2 osobne serwery.
poza tym nie badz juz takim obronca sprawiedliwosci, bo kiedy dostales ode mnie perma na forum to toiru cie odbanowal bez mojej wiedzy i zgody, zadnego uzytkownika wczesniej tak nie potraktowal. to dopiero faworyzacja!

od ustalania kto dostaje bany i unbany jest administracja, nie ty, dlatego to my bedziemy podejmowali decyzje co do systemu kar na serwerze, rozumiem jednak ze jest to tylko prosba i wezmiemy ja pod uwage. pragne jednak przypomniec, ze poza alchemikiem jest kilka innych osob, ktore powinny miec perma a go nie maja, nie wiem dlaczego do nich sie tak nie przyczepiasz.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości