tragedia
#1
Siemka dostałem bana od pana boczka który bardzo ogarnia i daje bana za nic niby za odpalka dostałem bana lecz chwilę przed tragedią zrobilem ss wiedziałe ze to sie stanie bo administracja naprawde reprezentuje wysoki poziom banowania graczy. bardzo chętnie przygarnę ub na załączony ss widac ze posiadam paczke bp.


Załączone pliki Miniatury
   
#2
Drogi kolego, na pistoletach przy mnie tez ladnie kreciles dzis glowka, a nawet probowalem to nagrac. Tez moge szybko zmienic launcher na BP, to tylko minuta, to duzo nie zajmuje.

Dla mnie ban jest jasny, bo to ja ciebie nawet zglosilem mu, bo po prostu cheatowales, pozdrawiam.
#3
Ciekawe lecz jest widoczny bp na ss w sa logi czy opuscilem gre przez te 4 minuty

(11-17-2020, 20:17)h3zquu napisał(a): Drogi kolego, na pistoletach przy mnie tez ladnie kreciles dzis glowka, a nawet probowalem to nagrac. Tez moge szybko zmienic launcher na BP, to tylko minuta, to duzo nie zajmuje.

Dla mnie ban jest jasny, bo to ja ciebie nawet zglosilem mu, bo po prostu cheatowales, pozdrawiam.

tak jest grane na odpale w 2020 do tego jeszcze pewnie tylko sprinta uzywam w wurscie jak wasz kolega bo nie potrafi pobrac bp.
#4
(11-17-2020, 20:21)Pozdro21155 napisał(a): Ciekawe lecz jest widoczny bp na ss w sa logi czy opuscilem gre przez te 4 minuty

Chlopie, ale ty czytac nie potrafisz? Zglaszalem cie mu jakies 2 godziny temu i w tym czasie zdazyl zaobserwowac u ciebie cheaty i zbanowal cie wtedy, jak zmieniles wersje na BP, bo pewnie wiedzial, co kombinujesz. Nie mydl oczu innym (+tez moge takiego ss zrobic i wstawic, to nie jest zaden dowod na twoja nie wine).
#5
nie wiem co to jest bp, za to wiem co to jest killaura.
#6
No to gitara ale mnie to nie obchodzi dajesz mi bana za to ze dziwnie ruszam myszka wyraznie mozesz sprawdzic czy sie opuscilem serwer przez te 4 jezeli nie opuscilem to prawda jest taka ze dales mi bana za to ze myszka se ruszalem
#7
dobra celownik, nie dam Ci unbana, powinienes wiedziec xD


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości