Unban dla brata niby za MK
#1
Witam przychodzę z problemem dostałem bana za cheaty i mój młodszy brat niby za mk
Nick mojego brata to WojzShakesa
#2
No tak, WojzShakesa ma bana od 15 maja, a ty (jeżeli masz dobry nick na forum) od 14 maja. Jeżeli nie zgłaszałeś rodzeństwa, to moderator ma prawo zbanować twoje drugie konto za mk. Poza tym, zrobiłeś nowe konto od razu po permie, co już dało oznakę, że jest to podejrzane, nie zgłaszając rodzeństwa :p (WojzShakesa to miał aż 3 bany za cheaty) :p
#3
(11-11-2020, 15:57)h3zquu napisał(a): No tak, WojzShakesa ma bana od 15 maja, a ty (jeżeli masz dobry nick na forum)  od 14 maja. Jeżeli nie zgłaszałeś rodzeństwa, to moderator ma prawo zbanować twoje drugie konto za mk. Poza tym, zrobiłeś nowe konto od razu po permie, co już dało oznakę, że jest to podejrzane, nie zgłaszając rodzeństwa :p  (WojzShakesa to miał aż 3 bany za cheaty) :p

Tylko ze mój brat miał wcześniej konto odejmie :Smilewiec nie rozumiem czemu miałbym grać na jego koncie które miał 2 lata wcześniej ode mnie i dostał bana dzień po tym jak dostałem bana a rs7mythic miał cheaty i dostał unbana więc hmmm.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości