problem z zalogowaniem
#1
Czy masz Premium: Nie
Twój nick: jasio12345678910!


Załączone pliki Miniatury
   
#2
Jaki masz problem?
[Obrazek: wYUDxoL.jpg]bad kisa.
Niedostępny
#3
po wejsciu do trybu wieloosobowego wpisaniu loginu i hasla nie wpuszcza mnie do gry
#4
powinienes wpisac komende /login <twoje haslo> np. /login qwerty123

jezeli pierwszy raz wszedles na serwer z takim nickiem i od razu ci kazalo sie zalogowac wpisujac /login, zamiast /register <haslo>, to oznacza, ze ktos mogl juz zarejestrowac ten nick i musisz uzyc innego.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#5
najpierw było register haslo ale póżniej wpisuje login i haslo i nie wchodzi.
#6
(08-20-2020, 10:01)jasio12345678910! napisał(a): najpierw było register haslo ale póżniej wpisuje login i haslo i nie wchodzi
A pamiętasz co wpisałeś na /register (hasło) ?
[Obrazek: wYUDxoL.jpg]bad kisa.
Niedostępny
#7
tak pamietam. Było to moje hasło. Dokładnie to samo ktore wpisuje probując sie zalogować. Jest tutaj jakis informatyk?
#8
(08-20-2020, 21:54)jasio12345678910! napisał(a): tak pamietam. Było to moje hasło. Dokładnie to samo ktore wpisuje probując sie zalogować. Jest tutaj jakis informatyk?

Jeżeli dopiero się zarejestrowales to nie wiem czy cichy może ci pomóc ( Cichusek to chyba jedyna osoba która mogła by ci pomóc )
[Obrazek: wYUDxoL.jpg]bad kisa.
Niedostępny
#9
ok. TO gdzie i do kogo napisac zeby mi pomógł?
#10
(08-22-2020, 07:25)jasio12345678910! napisał(a): ok. TO gdzie i do kogo napisac zeby mi pomógł?

Cichusek odpowie ci w watku, musisz poczekac. Jesli nie masz premium i nic nie kupiles w sklepiku sms, to zostaje tylko porownanie ip z serwera i forum.
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości