Problem z vipem
#1
Gracz taf_kubix zakupił dziś range Svipa na classicu poprzez paysafecard, jednak rangi nie otrzymał. Być może gracz źle wpisał swój nick lub kupił na inny tryb, Cichusku mógłbyś sprawdzić czy pieniądze przyszły? Niżej przesyłam screeny jakie gracz mi wysłał.
Pozdrawiam
Niedostępny
#2
ja tez kupywalem vipa kilka razy na pvp pistolety, wszystko dobrze wpisalem zastosowalem sie do regulaminu płatności a vipa nie otrzymałem, jak dla mnie oszustwo proszę o zrobienie czegoś z tym bo podlicza się to pod kradzież, kupywałem 10 min temu albo 5.
#3
(07-17-2020, 19:41)InventoryPvP napisał(a): ja tez kupywalem vipa kilka razy na pvp pistolety, wszystko dobrze wpisalem zastosowalem sie do regulaminu płatności a vipa nie otrzymałem, jak dla mnie oszustwo proszę o zrobienie czegoś z tym bo podlicza się to pod kradzież, kupywałem 10 min temu albo 5.

utworz kolejny temat w tym dziale: https://forum.sky-land.pl/forumdisplay.php?fid=122
stosujac sie do wzoru
#4
(07-17-2020, 19:05)Mieczuu napisał(a): Gracz taf_kubix zakupił dziś range Svipa na classicu poprzez paysafecard, jednak rangi nie otrzymał. Być może gracz źle wpisał swój nick lub kupił na inny tryb, Cichusku mógłbyś sprawdzić czy pieniądze przyszły? Niżej przesyłam screeny jakie gracz mi wysłał.

sprawdzilem i taf_kubix tak samo jak InventoryPvP tez juz dostal range, nie wiem dlaczego tak dlugo musieli czekac.
pewnie byly jakies problemy w platnosciach przez PSC
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości