Cholerna Dyskryminacja CBS_
#1
Tym razem nie dostałem bana Od CBS_ tylko mute a za co :
/ Za wyzwanie że dzieci nie używają mózgu
/ Za napisanie aby się odwaliły bo mam już ich dość, jak i tego że proszą kogoś innego nawet nieznaną osobę aby mi napisała 
/ Za wytłumaczenie dzieciom że Informacji o czyjejś inteligencji ( IQ ) są znane tylko szkołom i innym placówkom które się tymi danymi posługują 

A aktywni byli Boczek_ I Anastia_ 2 Moderatorów na serwerze i nic nie sie nie działo, wbił CBS_ i odrazu zabawa sie zaczeła Ban nie tym razem ale mute tak I to na ile 2 dni Big Grin
I to nie Dyskryminacja i wykorzystywanie rangi do swoich celów.

CBS chcesz swoje SS na 2 stronę proszę ale jak mi powiesz że te dzieci mnie nie prowokują proszę odstąp z Administracji Sky-Landa bo sie nie nadajesz !!


https://imgur.com/a/pS5jncF

Proszę aby Cichusek sie w tym temacie wypowiedział bo mam już tego serdecznie dosyć

SS trochę się pozamieniały ale da sie dojść co do czego
[Obrazek: 68747470733a2f2f6d65646961312e74656e6f72...722e676966]
#2
Jak najbardziej popieram. Byłem przy tej sytuacji, sniper nigdzie ich nie wyzwał tylko z nimi kulturalnie rozmawiał. Według mnie mute nie powinien miec tu miejsca.
#3
Co do tabliczki o autosklepie to ma prawo być tak samo jak twoja czarna lista graczy na której się znajduje nie wiadomo dlaczego :p

(06-03-2020, 13:43)mixer000 napisał(a): Jak najbardziej popieram. Byłem przy tej sytuacji, sniper nigdzie ich nie wyzwał tylko z nimi kulturalnie rozmawiał. Według mnie mute nie powinien miec tu miejsca.

Kulturalnie rozmawiał? haha
Bo raz widziałeś jak pisał, ale nie widziałeś więcej sytuacji :p
[Obrazek: aXzgSDK.png]
#4
Kultury osobistej to sniper nie posiada, myślisz dlaczego dostaje bana lub mute?
A no tak dostaje bana/mute za nic jak zawsze.
A i dodam od siebie że CBŚ dobrze postępuje z takimi jak ty Sniper więc nie wiem po co masz te problemy do niego Smile
[Obrazek: WGGwD0f.jpg]
#5
(06-03-2020, 13:44)Blabluś napisał(a): Co do tabliczki o autosklepie to ma prawo być tak samo jak twoja czarna lista graczy na której się znajduje nie wiadomo dlaczego :p

(06-03-2020, 13:43)mixer000 napisał(a): Jak najbardziej popieram. Byłem przy tej sytuacji, sniper nigdzie ich nie wyzwał tylko z nimi kulturalnie rozmawiał. Według mnie mute nie powinien miec tu miejsca.

Kulturalnie rozmawiał? haha
Bo raz widziałeś jak pisał, ale nie widziałeś więcej sytuacji :p

przeciez bylem caly czas na serwerze i to widzialem. nie wyzywal was tylko mowil o iq itd a wy go nie wiem po co ciagle prowokowaliscie.
#6
(06-03-2020, 13:46)mixer000 napisał(a):
(06-03-2020, 13:44)Blabluś napisał(a): Co do tabliczki o autosklepie to ma prawo być tak samo jak twoja czarna lista graczy na której się znajduje nie wiadomo dlaczego :p

(06-03-2020, 13:43)mixer000 napisał(a): Jak najbardziej popieram. Byłem przy tej sytuacji, sniper nigdzie ich nie wyzwał tylko z nimi kulturalnie rozmawiał. Według mnie mute nie powinien miec tu miejsca.

Kulturalnie rozmawiał? haha
Bo raz widziałeś jak pisał, ale nie widziałeś więcej sytuacji :p

przeciez bylem caly czas na serwerze i to widzialem. nie wyzywal was tylko mowil o iq itd a wy go nie wiem po co ciagle prowokowaliscie.

Oj drogi, nie zawsze jesteś i nie wiesz co się dzieje za nic tego nie otrzymuje tak?
[Obrazek: WGGwD0f.jpg]
#7
[quote pid='288073' dateline='1591188409']

przeciez bylem caly czas na serwerze i to widzialem. nie wyzywal was tylko mowil o iq itd a wy go nie wiem po co ciagle prowokowaliscie.
[/quote]

Nie jesteś 24/7 na serwie  i nie widzisz wszystkich sytuacji co on wyprawia więc pozdro Smile
[Obrazek: aXzgSDK.png]
#8
(06-03-2020, 13:48)Blabluś napisał(a): [quote pid='288073' dateline='1591188409']

przeciez bylem caly czas na serwerze i to widzialem. nie wyzywal was tylko mowil o iq itd a wy go nie wiem po co ciagle prowokowaliscie.

Nie jesteś 24/7 na serwie  i nie widzisz wszystkich sytuacji co on wyprawia więc pozdro Smile
[/quote]

mowie o sytuacji z dzis za ktora dostal mute 2 dni. nie dostal tego wczoraj czy kiedys tylko dzis wiec mowie co bylo dzis.
#9
(06-03-2020, 13:49)mixer000 napisał(a):
(06-03-2020, 13:48)Blabluś napisał(a): [quote pid='288073' dateline='1591188409']

przeciez bylem caly czas na serwerze i to widzialem. nie wyzywal was tylko mowil o iq itd a wy go nie wiem po co ciagle prowokowaliscie.

Nie jesteś 24/7 na serwie  i nie widzisz wszystkich sytuacji co on wyprawia więc pozdro Smile

mowie o sytuacji z dzis za ktora dostal mute 2 dni. nie dostal tego wczoraj czy kiedys tylko dzis wiec mowie co bylo dzis.
[/quote]

Dzis tez zrobil co ostatnim razem wiec pozdro 600 Smile
[Obrazek: WGGwD0f.jpg]
#10
(06-03-2020, 13:50)bartosix69_ napisał(a):
(06-03-2020, 13:49)mixer000 napisał(a):
(06-03-2020, 13:48)Blabluś napisał(a): [quote pid='288073' dateline='1591188409']

przeciez bylem caly czas na serwerze i to widzialem. nie wyzywal was tylko mowil o iq itd a wy go nie wiem po co ciagle prowokowaliscie.

Nie jesteś 24/7 na serwie  i nie widzisz wszystkich sytuacji co on wyprawia więc pozdro Smile

mowie o sytuacji z dzis za ktora dostal mute 2 dni. nie dostal tego wczoraj czy kiedys tylko dzis wiec mowie co bylo dzis.

Dzis tez zrobil co ostatnim razem wiec pozdro 600 Smile

dasz jakis przyklad gdzie was obrazil na tyle zeby dostac mute 2 dni? 
[/quote]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości