Poropozycja pvp
#1
Star 
Cześć
przychodze z propozycją dotycząca pvp, myśle że chyba wiekszosc powinna być za
mianowicie chodzi mi o 1 rzecz- itemy. Jest to strasznie irytuajace ze takie steavy bez zbroi na wejsciu kampia po 5 osob i zeruja na itemy. Dzis zabilem galaretka69 z setem 4/3 i mieczem 5/3/2/2 i co z tego mam?- w  sumie nic bo jakis steavek zgarnal cale itemy i nic nie dal itd. porpsotu kampia i zgarniaja chamsko itemy. Czy jest mozliwosc wgranie pluginu ktory np po zabiciu kogos przenosi itemy albo czesc itemow odrazu do twojego eq a nie rozsypuja sie zeby takie steaviki mogly wszystko zgarniać? jak dla mnie jest to ciekawy pomysł i mam nadzieje ze wejdzie on albo cos pdoobnego bo jest to strasznie uciazliwe jak takie bobki ci zgarnaiaj sety 4/3 za freeco.
#2
To nie jest tryb pvp. To dodatkowe urozmaicenie. Jedyny wyjściem byłoby zamknięcie areny i zrobienie warpu, ale po co?
Pozdrawiam
Niedostępny
#3
Classic to nie tryb pvp
Żal.pl
#4
pvp jest jednym z lepszych rzeczy w tym trybie i jednak duzo osob tam chodzi i takie steavy bardzo mocno irytuja
#5
To dlaczego od razu nie zgarniasz itów?
Nawet cls nie jest trybem pvp więc moim zdaniem nie ma to wgl sensu.
[Obrazek: WGGwD0f.jpg]
#6
Nie wyeliminuje to jak stwierdziłeś zbierania itemów przez steavkow bo taki plugin zaliczałby ostatni cios który zabił, a ten może pochodzić od "steavkow"
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#7
(06-01-2020, 15:01)Toiru napisał(a): Nie wyeliminuje to jak stwierdziłeś zbierania itemów przez steavkow bo taki plugin zaliczałby ostatni cios który zabił, a ten może pochodzić od "steavkow"

raczej w 90% wyeliminuje poniewaz steavek lapka dopiero po paru hitach zabija set 4/3

(06-01-2020, 13:27)bartosix69_ napisał(a): To dlaczego od razu nie zgarniasz itów?
Nawet cls nie jest trybem pvp więc moim zdaniem nie ma to wgl sensu.
co z tego ze nie jest jesli jest bardzo popularne i jest bardzo dobrym urozmaiceniem wiec czemu by go nie modyfikowac zeby sie lepiej gralo? wasze odpowiedzi to tylko to nie jest tryb pvp. to ze to nie jest tryb pvp to nie znaczy ze nie mozna modyifkowac jedynego pvp.
#8
Panowie i Panie odnośnie tego wątku to jeszcze często itemy znikają. Ostatnio zabiłem jakiegoś gościa w prot 4 a wyleciały itemy bez spodni i miecza. Wszystko było nowe i nie było dźwięku niszczenia elementu zbroi. Dodam że to nie pierwsza sytuacja kiedy zabijasz kogoś z dobrym setem a jestes 15k na - bo itemy znikają

(06-01-2020, 15:37)mixer000 napisał(a):
(06-01-2020, 15:01)Toiru napisał(a): Nie wyeliminuje to jak stwierdziłeś zbierania itemów przez steavkow bo taki plugin zaliczałby ostatni cios który zabił, a ten może pochodzić od "steavkow"

raczej w 90% nuje poniewaz steavek lapka dopiero po paru hitach zabija set 4/3

(06-01-2020, 13:27)bartosix69_ napisał(a): To dlaczego od razu nie zgarniasz itów?
Nawet cls nie jest trybem pvp więc moim zdaniem nie ma to wgl sensu.
co z tego ze nie jest jesli jest bardzo popularne i jest bardzo dobrym urozmaiceniem wiec czemu by go nie modyfikowac zeby sie lepiej gralo? wasze odpowiedzi to tylko to nie jest tryb pvp. to ze to nie jest tryb pvp to nie znaczy ze nie mozna modyifkowac jedynego pvp.
Odnośnie tego to pamiętam jak ja starym cls były 2 areny pvp duże i małe. Dlaczego by nie poprosić kogoś o zbudowanie dużego pvp co utrudniałoby tym stevom kampienie na ity jak szczerbatym na otwarcie fabryki sucharów? Mam znajomych co mogą zbudować takie duże pvp poza mapą i cichy może je dodać. Proponuję żeby na takie pvp można było tylko wejść przez /pvp i żeby był fragment bloków z którego należy zeskoczyć aby móc walczyć. To załatwi sprawę a jest niewiele roboty - a naprawdę mnóstwo osób gra na pvp na cls więc to bardzo urozmaici grę Smile
,, Szlachetne zdrowie, ee, ym, prawda, mmm mmm, ile cię trza cenić, czy jak, mm, a jak mm, tak, mm, em em, jako smakujesz aż się zepsujesz, prawda”  ~ Nasz wspaniały Premier Morawiecki 2k20
#9
(06-03-2020, 08:34)ZombieNinja365 napisał(a): Panowie i Panie odnośnie tego wątku to jeszcze często itemy znikają. Ostatnio zabiłem jakiegoś gościa w prot 4 a wyleciały itemy bez spodni i miecza. Wszystko było nowe i nie było dźwięku niszczenia elementu zbroi. Dodam że to nie pierwsza sytuacja kiedy zabijasz kogoś z dobrym setem a jestes 15k na - bo itemy znikają

(06-01-2020, 15:37)mixer000 napisał(a):
(06-01-2020, 15:01)Toiru napisał(a): Nie wyeliminuje to jak stwierdziłeś zbierania itemów przez steavkow bo taki plugin zaliczałby ostatni cios który zabił, a ten może pochodzić od "steavkow"

raczej w 90% nuje poniewaz steavek lapka dopiero po paru hitach zabija set 4/3

(06-01-2020, 13:27)bartosix69_ napisał(a): To dlaczego od razu nie zgarniasz itów?
Nawet cls nie jest trybem pvp więc moim zdaniem nie ma to wgl sensu.
co z tego ze nie jest jesli jest bardzo popularne i jest bardzo dobrym urozmaiceniem wiec czemu by go nie modyfikowac zeby sie lepiej gralo? wasze odpowiedzi to tylko to nie jest tryb pvp. to ze to nie jest tryb pvp to nie znaczy ze nie mozna modyifkowac jedynego pvp.
Odnośnie tego to pamiętam jak ja starym cls były 2 areny pvp duże i małe. Dlaczego by nie poprosić kogoś o zbudowanie dużego pvp co utrudniałoby tym stevom kampienie na ity jak szczerbatym na otwarcie fabryki sucharów? Mam znajomych co mogą zbudować takie duże pvp poza mapą i cichy może je dodać. Proponuję żeby na takie pvp można było tylko wejść przez /pvp i żeby był fragment bloków z którego należy zeskoczyć aby móc walczyć. To załatwi sprawę a jest niewiele roboty - a naprawdę mnóstwo osób gra na pvp na cls więc to bardzo urozmaici grę Smile


no czasami za ściany przelatują itemy,  dawniej tak było, ze jak 20 graczy walczyło, to gracze latali dookoła pvp, obok ścian i szukali itemów jak były to zbierali i tepali sie na np. swoją działkę i sie nie przyznawali, że zebrali te itemy...
#10
(06-01-2020, 10:25)mixer000 napisał(a): Cześć
przychodze z propozycją dotycząca pvp, myśle że chyba wiekszosc powinna być za
mianowicie chodzi mi o 1 rzecz- itemy. Jest to strasznie irytuajace ze takie steavy bez zbroi na wejsciu kampia po 5 osob i zeruja na itemy. Dzis zabilem galaretka69 z setem 4/3 i mieczem 5/3/2/2 i co z tego mam?- w  sumie nic bo jakis steavek zgarnal cale itemy i nic nie dal itd. porpsotu kampia i zgarniaja chamsko itemy. Czy jest mozliwosc wgranie pluginu ktory np po zabiciu kogos przenosi itemy albo czesc itemow odrazu do twojego eq a nie rozsypuja sie zeby takie steaviki mogly wszystko zgarniać? jak dla mnie jest to ciekawy pomysł i mam nadzieje ze wejdzie on albo cos pdoobnego bo jest to strasznie uciazliwe jak takie bobki ci zgarnaiaj sety 4/3 za freeco.

Szczerze nic się nie zaradzi na to, że tzw. "steavy" będą się kampić na pvp i zbierać itemki. Myślę, że dobrym pomysłem byłoby dać plugin na to aby rzeczy wpadały od razu do ekwipunku po zabiciu kogoś, tak samo jak jest na prisonie - kopie się na warpach - jakiś gracz z dostępem do danego warpu biega za nami i zbiera nasze itemki, co jest dość uciążliwe.
,,Być szczęśliwym - tego trzeba się uczyć."
 ~ Eurypides
[Obrazek: u3AG7aX.jpg]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości