Oszustwo oraz wulgarny język na chacie, KoTeleeeeK i Screamking3317
#1
Twój nick: albik1
Nick oskarżonego: KoTeleeeeK i Screamking3317
Opis sytuacji: Oszustwo oraz wulgarny język na chacie, wybudowali"Burdel"
Dowód/Screen:
[Obrazek: oncPJq3.jpg][Obrazek: e12u1xV.jpg][Obrazek: JurktkE.jpg][Obrazek: bcv2pTL.jpg]
[Obrazek: SRZLKnv.jpg][img[Obrazek: 8mKuJu6.jpg][Obrazek: zAqsyBQ.jpg]]https://i.imgur.com/0icbPsf.jpg[/img][Obrazek: jNFKvSb.jpg][Obrazek: 4gtdSyp.jpg][Obrazek: SDz6v9X.jpg][/img]
#2
Proszę o bana dla albik1 za xrey. Jak usuniesz wątek to mam ss zrobione
(03-14-2019, 20:35)Harold31 napisał(a): przeciez to jest nie fer admini sa nie fer


#3
(05-03-2020, 23:11)Kuba971 napisał(a): Proszę o bana dla albik1 za xrey. Jak usuniesz wątek to mam ss zrobione

Brak dowodu w postaci filmu Brak bana
Najwięcej hajsu:
Classic: 4,5mln
Skyblock: 2mln
Waterblock: 3mln Heart
#4
No ta są jakieś jaja xD
Dzieci wybudowały sobie tak jak mówisz "burde" a ty ich zglaszasz na forum , ja cie rozumiem ze ci sie to nie podoba ale powiem ci
tyle widzialem gorsze rzeczy na tym serwerze xDD
Diamond Diamond Diamond 
#5
(05-04-2020, 07:39)Nitroxs napisał(a):
(05-03-2020, 23:11)Kuba971 napisał(a): Proszę o bana dla albik1 za xrey. Jak usuniesz wątek to mam ss zrobione
J
Brak dowodu w postaci filmu Brak bana

Jak to nie ma dowodu? Pzeciez widac tu piekna fioletowo-zielona nakladke z x-raya.
Niedostępny
#6
(05-04-2020, 08:19)Alckemik_1 napisał(a): No ta są jakieś jaja xD
Dzieci wybudowały sobie tak jak mówisz "burde" a ty ich zglaszasz na forum , ja cie rozumiem ze ci sie to nie podoba ale powiem ci
tyle widzialem gorsze rzeczy na tym serwerze xDD

Masz racje ( z budowlą ale chodzi mi o treść na chacie), ale bardziej mi chodzi o to, że na tym serwerze gra duża liczba dzieci więc mogą od nich brać zły przykład i tak samo zachowywać się.
#7
zbanowani.
chyba nie oplacilo ci sie robienie skargi.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości