tabliczka na lobby.
#1
Już kiedyś to proponowałem, a że Cichusek miał to wprowadzić jakieś 2/3 lata temu, a nadal nie ma tego - to jest okazja. Ponownie proponuję dodanie na lobby tabliczki jak zmienić hasło (/changepassword <stare hasło> <nowe hasło>). W pewnym sensie jest to informacja dla gracza, który chce zmienić hasło.
#2
(05-01-2020, 16:03)h3zquu napisał(a): Już kiedyś to proponowałem, a że Cichusek miał to wprowadzić jakieś 2/3 lata temu, a nadal nie ma tego - to jest okazja. Ponownie proponuję dodanie na lobby tabliczki jak zmienić hasło (/changepassword <stare hasło> <nowe hasło>). W pewnym sensie jest to informacja dla gracza, który chce zmienić hasło.

Na +! Nie raz gracz pyta na chat jaka jest komenda a czasem nawet gracz nie wie i poda a potem ma po koncie ( widziałem taką sytuacje )
#3
(05-01-2020, 16:03)h3zquu napisał(a): Już kiedyś to proponowałem, a że Cichusek miał to wprowadzić jakieś 2/3 lata temu, a nadal nie ma tego - to jest okazja. Ponownie proponuję dodanie na lobby tabliczki jak zmienić hasło (/changepassword <stare hasło> <nowe hasło>). W pewnym sensie jest to informacja dla gracza, który chce zmienić hasło.

Zdecydowanie na tak
#4
Mhm. Na tak!
#5
Tak .
Pozdrawiam
Niedostępny
#6
dodalem.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości