DreXy_YT i tpa do lawy
#1
Twój nick: Meserszmit69 
Nick oskarżonego: DreXy_YT
Opis sytuacji: chcąc kupić coś od niego poprosił o tpa. gdy zaakceptował obudziłem się w lawie
Dowód/Screen: (szybko logłem, aby nie stracić przedmiotów)

Jednak sie nie udało lognąć Wink
52 lvl i full eq poszło się je...c
#2
brak dowodow-brak bana
#3
[20:43:46] [main/INFO] [net.minecraft.client.gui.GuiNewChat]: [CHAT] [DreXy_YT -> Ja] tpa
[20:43:46] [main/INFO] [net.minecraft.client.gui.GuiNewChat]: [CHAT] [SuperVIP] PerLage: kupie glowy /m
[20:43:48] [main/INFO] [net.minecraft.client.gui.GuiNewChat]: [CHAT] [VIP] _TheDagger_: 3 za 3
[20:43:57] [main/INFO] [net.minecraft.client.gui.GuiNewChat]: [CHAT] Twoja prosba o teleportacje zostala wyslana do DreXy_YT.
[20:44:07] [main/INFO] [net.minecraft.client.gui.GuiNewChat]: [CHAT] DreXy_YT zaakceptowal Twoja prosbe o teleportacje.
[20:44:07] [main/INFO] [net.minecraft.client.gui.GuiNewChat]: [CHAT] Teleportowanie do DreXy_YT.
[20:44:07] [main/INFO] [FML]: Attaching WorldEventListener
[20:44:09] [main/INFO] [FML]: Applying holder lookups
[20:44:09] [main/INFO] [FML]: Holder lookups applied
[20:44:09] [Netty Client IO #2/INFO] [FML]: Attempting connection with missing mods [minecraft, mcp, FML, forge, damageindicatorsmod, pickupnotifier, xaerominimap] at SERVER
[20:47:32] [main/INFO] [net.minecraft.client.multiplayer.GuiConnecting]: Connecting to play.sky-land.pl., 25565

Jak widać, myślałem, że jak nie wejde przez chwile na serwer, to przeżyje i na spokojnie wróce do domku
#4
Ja tu nie widzę, żeby cię tepna do lawy, moderacja powinna go popserwować
Najwięcej hajsu:
Classic: 4,5mln
Skyblock: 2mln
Waterblock: 3mln Heart
#5
Nie mam zadnych dowodow w postaci screena czy filmiku, wiec nie wiem czy tak bylo faktycznie.
[Obrazek: 7pcq837.jpg] 
[Obrazek: i0Z7RL8.jpg]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości