Zapomnialem haslo
#1
Premium: Nie
Nick: KOKSU10PL
Nie grałem juz na serverze ponad chyba rok i zapomniałem i grałem do tej pory na Keczuu_ na forum tak samo zapomnialem ale widze ze na poczcie mamy jest moje konto zarejestrowane... i tak sie na forum dostalem i chciałbym na konto KOKSU10PL zresetowac haslo i pieniadze i ity  i dzialke z Keczuu_ przenieść do KOKSU10PL dowód jest tym ze to moje konto na forum którym ludzi zgłaszalem
#2
Potwierdzam
#3
Jakby ktoś pytał konto należy do niego
#4
(04-14-2020, 15:13)KOKSU10PL napisał(a): Premium: Nie
Nick: KOKSU10PL
Nie grałem juz na serverze ponad chyba rok i zapomniałem i grałem do tej pory na Keczuu_ na forum tak samo zapomnialem ale widze ze na poczcie mamy jest moje konto zarejestrowane... i tak sie na forum dostalem i chciałbym na konto KOKSU10PL zresetowac haslo i pieniadze i ity  i dzialke z Keczuu_ przenieść do KOKSU10PL dowód jest tym ze to moje konto na forum którym ludzi zgłaszalem
Mogą ci jedynie podać hasło do starego konta jeśli jakoś potwierdzisz, że jest ono twoje. Bez posiadania Premium możesz tylko pomarzyć o przeniesieniu itemów na stare konto xd
#5
Jezeli kupowales cos kiedykolwiek na tamtym koncie w sklepiku sms musisz podac 6 pierwszych cyfr numeru, jesli nie to wyslac screena konta premium.
[Obrazek: 7pcq837.jpg] 
[Obrazek: i0Z7RL8.jpg]
#6
Może lepiej będziesz niech administracja zadecyduje

A i potwierdzam ze to jego konto
#7
No ale mogę stare hasła podać.. Ale zresztą patrzyłem po innych wątkach to normalnie nie musze nic podawać bo moje konto zgłąszałem nim graczy itp i gosciu tez premki nie mial i normalnie haslo dostal

Kupywałem moge numery podac

ale chodzi o to ze ja wejde na keczu i dam tylko dzialke na koksu10pl mi reszte nie trzeba. i konto mozna usunac lub zablokowac
#8
wyslalem ci nowe haslo na pw, ale na przeniesienie przedmiotow bedziesz musial jeszcze poczekac.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#9
ja juz nie mam nic na koncie kolega mi trzyma


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości