Chyba sie zapomnialo
#1
Hej CBS chyba zapomniales dac tu
https://forum.sky-land.pl/showthread.php...#pid283824 bany xD napisales cos tam a o banach ani slowa.
MEFEDRON


Niedostępny
#2
Człowieku poco piszesz te fora które i tak nic nie dadzą i szymo nie dostanie bana, tak ciężko ci to zrozumieć... Nastempnym razem czytaj dokładnie wypowiedzi a zacznij się interesować sobą a nie innymi graczami bo za dużo cię tu a tym bardziej pokaż nam film dowody kiedy szymon był w tym białym bloku i logał bo dowodów nie ma a jak pisal kilka razy mogło go z serwera wywalić...... A jeśli chodzi o tych innych graczy to chyba na bana zasługują
#3
Tak jak napisał ludek , temat do zamknięcia, wszystko się wyjaśniło i bana nie dostałem, dziękuje że zalezy ci tobie na mnie i tak chcesz mnie zbanowac, radze ci czytac wypowiedzi tak jak napisal ludekke
#4
(04-12-2020, 08:27)Ludekke22 napisał(a): Człowieku poco piszesz te fora które i tak nic nie dadzą i szymo nie dostanie bana, tak ciężko ci to zrozumieć... Nastempnym razem czytaj dokładnie wypowiedzi a zacznij się interesować sobą a nie innymi graczami bo za dużo cię tu a tym bardziej pokaż nam film dowody kiedy szymon był w tym białym bloku i logał bo dowodów nie ma a jak pisal kilka razy mogło go z serwera wywalić...... A jeśli chodzi o tych innych graczy to chyba na bana zasługują

Smiesza mnie tacy ludzie jak ty. Na tacy sa podane dowody na szyma, a ty go bronisz jakbys mial za to cos dostac. Dodatkowo na forum sie pisze, forum sie nie pisze, no chyba ze jestes developerem i probujesz xd. Czlowieku, pojdz moze lepiej spac i przemysl to co piszesz, bo to bzdety. Szymo od zawsze bedzie z loganiem kojarzony, a tutaj sa DOWODY JAK NA TACY. Radzilbym ci sie serio ogarnac...

(04-12-2020, 08:30)szymo012pl napisał(a): Tak jak napisał ludek , temat do zamknięcia, wszystko się wyjaśniło i bana nie dostałem, dziękuje że zalezy ci tobie na mnie i tak chcesz mnie zbanowac, radze ci czytac wypowiedzi tak jak napisal ludekke

Temat nie do zamkniecia, bo to musi moderator wyjasnic, a nie pan oskarzony. Nie osmieszajcie sie juz pls xD
#5
Spoczko

O tym banie zadecyduje moderator który już zadecydował
#6
Zalecam zaprzestania tych kłótni.
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości