sprzedam $ za PSC
#1
Hejka mam na sprzedaz 6.5 mln $ na trybie classic przelicznik to 800k$ za 20 psc Big Grin
mysle ze oferta konkurencyjna jesli jednak chcesz negocjować pisz
#2
Lol człowiek gra w coś 5 lat kilka godzin dziennie i potrafiłby to sprzedać za 20zł? (Przykładowo)Niedowierzam że robisz to za 20zl ale ok jeśli warto marnowac czas... Więcej byś już w pracy na etacie zarobił
 
                                                                      
             H u g o n n n
                                    
                                    ( ͡° ͜ʖ ͡°)


          


#3
(04-07-2020, 18:31)Hugonnn napisał(a): Lol człowiek gra w coś 5 lat kilka godzin dziennie i potrafiłby to sprzedać za 20zł? (Przykładowo)Niedowierzam że robisz to za 20zl ale ok jeśli warto marnowac czas... Więcej byś już w pracy na etacie zarobił

xd no jak chcesz to mozesz mi przeceiz dac 100psc ja cie nie zmuszam powinienes sie cieszyc chyba ze cos co ja zdobywałem ''rok'' ty mozesz miec za 20psc
a no i nie gram 5 lat tylko 1.5 roku a na konciejesli bd chciał to bd miał 16 mln xd
#4
Też napisze: Sprzedam dzialke 1:3 za PSC chetni PV
[Obrazek: 6D51D5AB94F5C8ECFEAD389E01B428DE4F79879D]
#5
(04-07-2020, 21:05)Orka11 napisał(a): Też napisze: Sprzedam dzialke 1:3 za PSC chetni PV

ej ej zrób sb własny wątek haha Big Grin
#6
odświerzam Big Grin oraz
Przypominam ze za jedyne 20PSC dostaniecie 800k$ a za tą sume jestescie w stanie kupic 3 svipy u inych graczy przyjmując ze 1 svip to 250k choc zazwyczaj svip na cl kosztuje 200k !
czyli w kieszeni zostaje wam niecałe 40zł jesli chcieli byscie kupic sobie te svipy za swoje pieniądze Big Grin mi zalezy na szybkim caschu więc taka cena, do tej pory sprzedałem łącznie juz 2.4 mln $ bez żadnych problemów ani z mojej a nie ze strony kupującego więć polecam gorąco Big GrinD


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości