Pvp
#1
Witam czy można by w końcu dodać antyloga który działa tak jak w wymieniarkach że gdy ktoś wychodzi z gry jest automatycznie zabijany wiem że te propozycje przewijały się już kilka razy ale to już wkurza gdy ktos loga. A poza tym powinni ludzie na pvp na własna odpowiedzialność wchodzić na pvp bo potem płaczą by oddać itemy.
#2
czasami antycheat potrafi zle u kogos wykryc cheaty lub niektorzy moga miec slabe polaczenie z internetem i wyrzuci ich bez powodu.
dlatego nie moge wgrac pluginu ktory czyscilby im ekwipunek, bo jest to niebezpieczne.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#3
(03-30-2020, 07:54)Cichusek napisał(a): czasami antycheat potrafi zle u kogos wykryc cheaty lub niektorzy moga miec slabe polaczenie z internetem i wyrzuci ich bez powodu.
dlatego nie moge wgrac pluginu ktory czyscilby im ekwipunek, bo jest to niebezpieczne.

z tego co mi się wydaje jak anty cheat wykryje x-raya to tepa go do lobby i usuwa cały ekwipunek.
#4
(03-30-2020, 08:01)Morda69 napisał(a):
(03-30-2020, 07:54)Cichusek napisał(a): czasami antycheat potrafi zle u kogos wykryc cheaty lub niektorzy moga miec slabe polaczenie z internetem i wyrzuci ich bez powodu.
dlatego nie moge wgrac pluginu ktory czyscilby im ekwipunek, bo jest to niebezpieczne.

z tego co mi się wydaje jak anty cheat wykryje x-raya to tepa go do lobby i usuwa cały ekwipunek.

Ale to działa tylko i wyłącznie na x-ray'a. Prawidłowo da się zrobić na AutoLog'a, lecz jest to zepsute i mało kto używa AutoLoga na 1.8. Jedynym sensownym wyjściem z sytuacji jest zablokowanie wszystkich komend możliwych do teleportacji na pvp. Czyli komendy /sklep, /targ, /stragany, /spawn i tak dalej.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości