Ucieczki
#1
Przed chwilą miałem niezbyt przyjemną rozmowę z osobą zbanowaną, która jako argument do obrony użyła "bo wszyscy uciekają".

Jest to już kolejną propozycja z prośbą o dodanie antyloga, mianowicie takiego jaki można spotkać w wymieniarce: śmierć i utrata przedmiotów oraz zablokowanie komend do teleportacji na terenie PvP.

Kiedyś już taki wątek napisałem, ale teraz ten problem nasilił się tak mocno, że jestem zmuszony napisać to po raz kolejny.

Nie istnieje idealne rozwiązanie, można tylko wybrać między mniejszym złem a jest nim dodanie antyloga. PvP umiera przez logaczy, daję im surowe bany, ale nie jest to wystarczające.
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
  Odpowiedz
#2
Proponuje tez zamknięte PVP jak to jest na innych serwerach bo większość graczy po wpisaniu /pvp stoi przy wejściu a nie walczy
Niedostępny
  Odpowiedz
#3
Jestem za
  Odpowiedz
#4
+1 smierc logaczom
[Obrazek: jSV4Oxy.png]
  Odpowiedz
#5
Jestem za to wkurza jak takie dzieciaki logają.
ok
  Odpowiedz
#6
Ale wyzywanie

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka

I nie polecam logac bo ban na 3 dni jak admini, moderacja zauwaza bo ja juz mam bana ;-(

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
  Odpowiedz
#7
rif rif
[Obrazek: jSV4Oxy.png]
  Odpowiedz
#8
Ja bardziej proponuję obniżenie PvP do 2 kratek w dół. Wtedy trzeba by było odpychać takiego delikwenta tak, aby mógł uciec z 2 kratek. Na pewno by to działało i jest to łatwe do ogarnięcia.
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości