podszywanie i mk
#1
Twój nick: Gabrielo99
Nick oskarżonego: gabriela99/alaala
Opis sytuacji: podszywanie 
Dowód/Screen:
wystarczy wejść na cls bądź s1
#2
Potwierdzam zaistniałą , sytuację. Gracz Gabriela99 , podszywa się pod gracza Gabrielo99 , prosiłbym o załatwienie tego , a najlepiej chyba byłoby napisać prywatnie do gracza Gabriela99 o zmiane nicku. Jesli sie niezgodzi to po prostu ban i tyle Smile
Dziekuje Wink
#3
pisałem lecz brak reakcji :/
#4
Moim zdaniem to nie podszywanie ponieważ ona ma nick żeński a on męski a cyfry mogą być zbiegiem okoliczności
#5
Zmienila tylko literke stary xD  Gabrielo99 jako pierwszy zajal ten nick wiec ma prawo zglosic ja o podszywanie.
#6
Gabriela99 dobra morda, co za kłamczuch
Tak
#7
to nie jest podszywka. jesli jest inaczej poprzyj swoja skarge dowodami, na ktorych bedzie widoczne jakies zachowanie wskazujace na zle intencje tej osoby.
#8
zmieniona jest tylko jedna litera w nicku… wiec to jest podszywka

po za tym proszę sprawdzić pod katem mk nick gabriela99 i alaala
#9
Boczek powiedz mi bo ja tych ludzi nigdy nie zrozumiem dla ludzi 1 literka to podszywka często się zdarza że tak jest. Na jednym serwie widziałem że typy miały nick Krystian z 5 osób i co mają na siebie watkki robić za podszywanie się skończcie te dziecinne zabawy i zgłaszacie ludzi za oszustwa lub cziterow dziękuję.
#10
czyli mam zbanowac kogos kto ustawil sobie swoje imie jako nick i dodal dwie cyfry, byc moze koncowke roku urodzenia, tylko dlatego, ze ktos kto ma podobne imie zrobil to samo? bez przesady..
konta alaala i gabriela99 zbanowane na 4 dni.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości