Nowa komenda
#1
No heja Tongue
Mam taki pomysl zeby zrobic cos w stylu sklepu za pomoca komendy
Wygladaloby to mniej wiecej tak:
Gracz A (sprzedawca) - wpisuje komende /sell <cena> (albo jakos inaczej) z wybranym przedmiotem w rece np. 32 diaxy.
Gracz B (kupiec) - wpisuje komende /buy (moze byc inaczej) i włacza sie takie okienko jak w duzej skrzyni i widac rzeczy ktorzy sprzedawcy chca sprzedac np. te 32 diaxy.
Gracz B (kupiec) - jesli chce kupic dany przedmiot musi kliknac na tą rzecz i znika mu dana kwota ktora widac przy przedmiocie.
Gracz A (sprzedawca) - dostaje powiadomienie ze ktos kupil dana rzecz i jesli trzyma go w eq/skrzyni to znika mu i pojawia sie w eq Gracza B.

Oczywiscie jesli bylby enchantowany przedmiot to enchanty zachowalyby sie i byloby widac jakie enchanty ten przedmiot ma na sobie

Wedlug mnie ulatwilo by to gre bo nie byloby ciagle wiadomosci na chacie ze ktos chce cos kupic albo sprzedac i byloby mniej kradziezy/oszustw.

Prosze o rozpatrzenie mojej propozycji, Pozdrawiam Emerald
CHELOŁ DARKNES MAJN OLD FRJENDDDDD ;-;;;;;
[Obrazek: 8UPZgyy.jpg]
#2
Na nie
#3
Pomysł fajny tylko czy nie trudny do zrealizowania
........................................UwU
Niedostępny
#4
Na tak.
#5
(07-30-2019, 20:26)Mateuu napisał(a): Pomysł fajny tylko czy nie trudny do zrealizowania

Są pluginy, lecz ja się obawiam spamu na chacie takowymi ofertami...
#6
(07-30-2019, 20:26)HezquPL napisał(a):
(07-30-2019, 20:26)Mateuu napisał(a): Pomysł fajny tylko czy nie trudny do zrealizowania

Są pluginy, lecz ja się obawiam spamu na chacie takowymi ofertami...

Spam i tak jest jak ludzie się reklamują więc na jedno wychodzi a będzie o wiele bezpieczniej
........................................UwU
Niedostępny
#7
Myślę, że jest to całkiem dobra propozycja i ułatwiłaby ona na pewno handel między graczami oraz obeszłoby się bez zbędnego scamu. Jak najbardziej na TAK!
Diamond Kontakt Discord: PenkY#8145 Diamond
#8
(07-30-2019, 20:12)Mixer6256v2 napisał(a): Na nie

Jakbys mogl uzasadnic dlaczego Na nie to bylabym wdzieczna Smile
Wedlug mnie pomysl moze byc naprawde pomocny...
CHELOŁ DARKNES MAJN OLD FRJENDDDDD ;-;;;;;
[Obrazek: 8UPZgyy.jpg]
#9
Było coś takiego i była możliwość kopiowania przedmiotów, dlatego zostało to usunięte.
Tematu na razie nie zamykam, może cichy coś dopisze


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości