WSPÓŁPRACA ROKU!
#1
Siema siema! albo może bardziej oficjalnie: Witam  Cool
Miesiąc temu otworzyliśmy na beta-testy serwer survival z whitelistą na podstawie starej kreskówki, którą raczej każdy dobrze zna - Wyspy Totalnej Porażki. Gracze są podzieleni na 2 drużyny i grają na odpowiednio 2 połowach. Często robione są eventy, dbamy o graczy spędzając z nimi większość dnia. Jednym zdaniem gra jest bardzo przyjazna i ciekawa.
Przechodząc do sedna - mamy pomysł, żeby podpiąć się pod Wasz jakże wspaniały serwer Sky-Land.pl. Zyskalibyśmy na tym my, jak i wy. Myślicie pewnie Droga Administracjo "jak możemy na tym zyskać?". Już tłumaczę. Serwer byłby wpięty pod hub sky-landa, więc ludzie musieliby wchodzić przez wasz serwer, co skutkuje tym, że gracze gdy będą znużeni rozgrywką na naszym serwerze lub kiedy będą czekać na event, będą mogli wejść na jeden z innych serwerów spod skrzydeł Sky-Landa. W ten sposób uzyskamy obustronną korzyść. Nie ukrywam, że zależy nam na tej współpracy, ponieważ podpięcie pod tak duży serwer otworzyłoby nam drzwi na nowe możliwości.
Myślimy, iż graczom Sky-Landa spodobałby się taki serwer jaki tworzymy, ponieważ coraz więcej z nich decyduje się na odpalenie ze znajomymi małego serwera na 1.14.x (na tej wersji jest też nasz serwer) gdzie grają na czystym survivalu. Eventy i podział na drużyny są zjawiskami dodatkowymi, które jeszcze bardziej urozmaicają rozgrywkę (na eventach można wygrać m. in. spawnery, a podział na drużyny jest rodzajem konkurencji w tychże eventach)
Mamy nadzieję, że Administracja rozpatrzy naszą prośbę pozytywnie. Dziękujemy za uwagę  Smile
#2
Wszystko fajnie, ale podpięcie pod serwer to duży projekt i wsumie nowe edycję wszystkiego. 2 na waszym serwerze gra 20 osób, a na tym 130 (oczywiście w wakacje) czyli wsumie 0 korzyści dla cichuska. I wsumie jest to darmowa reklama dla waszego serwera, darmowa dlatego, że traktujecie to jako współpracę, a to będzie nadzwyczajniej reklama. Po 3 jest to niebezpieczne, żeby połączyć nasz serwer z waszym kompletnie nie znanym. Po 4 dobry serwer nie musi się reklamować. Wydaję mi się, że na takich warunkach nie masz czego tu szukać i wspópracy nie będzie.
Najwięcej hajsu:
Classic: 4,5mln
Skyblock: 2mln
Waterblock: 3mln Heart
#3
Spoko pomysł

(07-08-2019, 17:31)Wróżbita napisał(a): Wszystko fajnie, ale podpięcie pod serwer to duży projekt i wsumie nowe edycję wszystkiego. 2 na waszym serwerze gra 20 osób, a na tym 130 (oczywiście w wakacje) czyli wsumie 0 korzyści dla cichuska. I wsumie jest to darmowa reklama dla waszego serwera, darmowa dlatego, że traktujecie to jako współpracę, a to będzie nadzwyczajniej reklama. Po 3 jest to niebezpieczne, żeby połączyć nasz serwer z waszym kompletnie nie znanym. Po 4 dobry serwer nie musi się reklamować. Wydaję mi się, że na takich warunkach nie masz czego tu szukać i wspópracy nie będzie.

Fajny banner masz pod zdjęciem na forum, taki nie zbyt fajny Shocked
[Obrazek: KYhB2Xh.png]
#4
(07-08-2019, 17:31)Wróżbita napisał(a):  nasz serwer

Cichuska* nie nasz lol coś ci się zapomniało...
Roses are red
Violets are blue
Omae wa
Mou shindeiru ;-;
#5
Nasz jako społeczności który ten serwer tworzy, nie ukrywajmy bez graczy nie byłoby żadnego serwera, a po 2 każdy ogarnął
I normalnie napisałem, że dla CICHUSKA nie przyniosło y to żadnych korzyści, a nie DLA MNIE
Najwięcej hajsu:
Classic: 4,5mln
Skyblock: 2mln
Waterblock: 3mln Heart
#6
(07-08-2019, 17:31)Wróżbita napisał(a): Wszystko fajnie, ale podpięcie pod serwer to duży projekt i wsumie nowe edycję wszystkiego. 2 na waszym serwerze gra 20 osób, a na tym 130 (oczywiście w wakacje) czyli wsumie 0 korzyści dla cichuska. I wsumie jest to darmowa reklama dla waszego serwera, darmowa dlatego, że traktujecie to jako współpracę, a to będzie nadzwyczajniej reklama. Po 3 jest to niebezpieczne, żeby połączyć nasz serwer z waszym kompletnie nie znanym. Po 4 dobry serwer nie musi się reklamować. Wydaję mi się, że na takich warunkach nie masz czego tu szukać i wspópracy nie będzie.

Dobra gościu nie znasz sytuacji to się nie wypowiadaj.
#7
(07-08-2019, 17:21)DodekXDDD napisał(a): survival z whitelistą

I już wiem że to słaby pomysł. Z WH to nie ma żadnego sensu.
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#8
(07-08-2019, 18:56)Toiru napisał(a):
(07-08-2019, 17:21)DodekXDDD napisał(a): survival z whitelistą

I już wiem że to słaby pomysł. Z WH to nie ma żadnego sensu.

Gdyby nie było whitelisty to wbijałyby trolle i po godzinie nie byłoby twojego domku.
#9
+111111

Ale co, może wiedzieć gość, który gra na serwerze z cuboidem od 5 lat
[Obrazek: KYhB2Xh.png]
#10
Ech, bo znowu widzę że musze tłumaczyć... W jaki sposób chcesz ustalać kto trafi do WH, kto ma tam być i czy serio uważasz że masz 100% gwarancji że nie trafi się jakaś czarna owca? Polecam wejść na jakikolwiek serwer bez żadnych zabezpieczeń, nawet taki co odwiedza może 5 osób, żeby zobaczyć w jakim stanie są takie mapy.

(07-08-2019, 20:28)Yorid napisał(a): Ale co, może wiedzieć gość, który gra na serwerze z cuboidem od 5 lat
Na pewno gość który potrafi tylko narzekać, krytykować i "na pewno wie" gdzie gram wie więcej, weź już nie rób z siebie głupka i nie atakuj bo ci to nie wychodzi xd
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości