Ostrzeżenia
#1
Wpadłem na pomysł , żeby stworzyć wątek , w którym gracze oszukani , lub podejrzewający uszustów mogę napisać jego nick ,żeby reszta graczy się dowiedziała .
Zalety tego wątku : 
Będzie można od czasu do czasu sprawdzić ip graczy , którzy zostali tu zapisani bo mogą to być konta oszustów .
Przede wszystkim gracze będą mieli ostrzeżenie przed graczami , z którymi robią tranzakcję.
Najwięcej hajsu:
Classic: 4,5mln
Skyblock: 2mln
Waterblock: 3mln Heart
  Odpowiedz
#2
(03-27-2019, 10:48)Wróżbita napisał(a): Wpadłem na pomysł , żeby stworzyć wątek , w którym gracze oszukani , lub podejrzewający uszustów mogę napisać jego nick ,żeby reszta graczy się dowiedziała .
Zalety tego wątku : 
Będzie można od czasu do czasu sprawdzić ip graczy , którzy zostali tu zapisani bo mogą to być konta oszustów .
Przede wszystkim gracze będą mieli ostrzeżenie przed graczami , z którymi robią tranzakcję.

Ale problem pojawi się jeśli będą wpadać nicki graczy którzy nie oszukują a na pewno będą osoby które wpiszą Ciebie, mnie albo dla zabawy albo z zemsty bo nie dałeś free kasy albo itm a on jest nowy Smile
  Odpowiedz
#3
(03-27-2019, 13:26)wojdel15 napisał(a): Ale problem pojawi się jeśli będą wpadać nicki graczy którzy nie oszukują a na pewno będą osoby które wpiszą Ciebie, mnie albo dla zabawy albo z zemsty bo nie dałeś free kasy albo itm a on jest nowy Smile

Właśnie.

Niedostępny
  Odpowiedz
#4
Też prawda , ale to , że ktoś wpiszę osobę to nie oznacza w 100% oszusta, tylko ostrzeżenie przed graczem
Najwięcej hajsu:
Classic: 4,5mln
Skyblock: 2mln
Waterblock: 3mln Heart
  Odpowiedz
#5
Db ale że vip i svip mają dostają takie same rzeczy tylko no svip jest dłuzszy ale mozna dodać takie coś że tylko svipy mogą to rb taki dodatek

Niedostępny
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości