Cos jakis banik czy cos?
#1
Twój nick: Dj_Szymi_
Nick oskarżonego: xdexd2k4
Opis sytuacji: Napisłm na chacie "Łatwo"  bo złapałem becone a ten gościu takie rzeczy
Dowód/Screen: https://imgur.com/NEBSjee
#2
Normalne zachowanie tego typa. Wrzód.
[Obrazek: NkhtILJ.gif]
#3
(02-23-2019, 12:04)ADAMJUREK21 napisał(a): Normalne zachowanie tego typa. Wrzód.
Jednakże karane jest obrażanie.
Moim zdaniem za mało na bana. Nawet nie wiem czy to na mute się nadaje... 1 screen...
#4
(02-23-2019, 12:13)Wayneern napisał(a): Jednakże karane jest obrażanie.
Moim zdaniem za mało na bana. Nawet nie wiem czy to na mute się nadaje... 1 screen...

To nie jest jednorazowa sytuacja, nie wiem czy bywasz w ostatnich dniach na dłużej na classicu. Z nim naprawdę jest coś nie tak.
[Obrazek: NkhtILJ.gif]
#5
(02-23-2019, 12:18)ADAMJUREK21 napisał(a):
(02-23-2019, 12:13)Wayneern napisał(a): Jednakże karane jest obrażanie.
Moim zdaniem za mało na bana. Nawet nie wiem czy to na mute się nadaje... 1 screen...

To nie jest jednorazowa sytuacja, nie wiem czy bywasz w ostatnich dniach na dłużej na classicu. Z nim naprawdę jest coś nie tak.

Ty możesz mówić tak, inny może mówić inaczej, ale na prawdę, potrzebne są screeny, aby zainterweniować w tej sytuacji. Administracja nie wie 24/7 co się dzieje na serwerze, więc skąd jest pewność, że tak się zachowuje... Skoro tak się zachowuje, to róbcie na przyszłość screenshoty, potem jak ich trochę uzbieracie to na forum zgłaszajcie...
#6
(02-23-2019, 12:25)Wayneern napisał(a): Ty możesz mówić tak, inny może mówić inaczej, ale na prawdę, potrzebne są screeny, aby zainterweniować w tej sytuacji. Administracja nie wie 24/7 co się dzieje na serwerze, więc skąd jest pewność, że tak się zachowuje... Skoro tak się zachowuje, to róbcie na przyszłość screenshoty, potem jak ich trochę uzbieracie to na forum zgłaszajcie...

https://forum.sky-land.pl/showthread.php?tid=39447
Fakt, domniemanie niewinności to świetna rzecz.
Zapraszam do zapoznania się, tu screenów jest więcej.
[Obrazek: NkhtILJ.gif]
#7
sam go sprowokowałeś pisząc 'łatwo'

i jeszcze chcesz sprzedać chłopaka

;p
/)


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości