cichusku
#21
(11-06-2018, 21:42)[email protected] napisał(a): 1.Jakbys widzial ten post to abys wiedzial za co dostal
2.Czy tutaj naprawde nie wolno sie na nic wypowiedziec moderator na pewno nie byl krystalicznie czysty jestem pewny ze sam prowokowal np kasujac te durne minusy
3.I co tylko my zwykli szarzy gracze jestesmy caly czas winni?
1. Nie rozumiem.
2. Wolno się wypowiadać, właśnie to robimy, obaj. Nikt z nas nie jest krystalicznie czysty. Po co Impression miał by prowokować jakiegoś randoma i inicjować kłótnie, w której oberwała głównie jego reputacja???
3. Ktoś Cie tu wini? Obarcza Cie jakimiś swoimi błędami? Czujesz się pokrzywdzony? Nie sądzę, abyś miał do tego podstawy. Jednak jeśli tak jest to lepiej z kimś o tym porozmawiaj.
#22
Hmm, to moze wyrzucmy jeszcze boczka i tailsa. Po co Oni banuja? Przeciez nikt nie jest keystalicznie czysty. Oczywiscie, ze kazdy ma prawo sie odwolac, ale nie w taki sposob jak shotta.
#23
Boczek tobie to tak latwo powiedziec bo ty jestes pomocnik tobie nie pokaze sie srodkowego palca gdy nie chcesz pomocy albo o cos zapytac i do ciebie moderator nie odnosi sie bez zadnego szacunku i ty nie wstaniesz i nie vendziesz miec bana za niewiadomo co
To zle ze chce aby bylo normalnie?
#24
Jest normalnie. Wy wymyslacie i wmawiacie sobie, ze nadaje kary za nic. Przy kazdym warnie i banie jest napisany powod, wystarczy przeczytac ze zrozumieniem, a jak sa jakies watpliwosci to zawsze mozna do mnie napisac w normalny, kulturalny sposob. Ale niektorzy nie lubia zalatwiac takich spraw polubownie. To, ze jestem moderatorem nie znaczy ze mam kazdego lubic, ale nigdy nie nadalem zadnego bana/warna za nic
#25
To dlaczego wszedzie od wielu ludzi slysze same negatywne opinie o tobie
Powiedz mi dlaczego mam tobie zaufac jak dalem po sobie odczuc jaki jest twoj stosunek do mnie jak my sie wtedy nawet nie znalismy czy kazdego tak traktujesz
#26
Pokaż te same negatywne opinie, chętnie poczytamy. Niech Ci niezadowoleni tu przyjdą czy cus

Bo na razie to tylko ty skrzeczysz i to w stylu bardzo podobnym do Shotty
¯\_(ツ)_/¯
#27
np te na gorze zdjecia porobie z serwera jak bede mial czas
#28
Nie ma sensu wywalać Impression'a z administracji. Gdybyś ty był moderatorem (robert)
robił byś to samo.
Siema Jestem Bambiczka.
#29
Moge to zamknac, czy macie zamiar cos tu jeszcze pisac (zeby nie bylo, ze sie was boje, zamykam bez powodu etc)?
#30
Chyba można zamknąć skoro Robert od 3 dni nie znalazł czasu, aby podzielić się z nami opinią innych graczy.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości