nie nie nie nie nie nie nie
#1
E a moze zamiast wcisnac wciaz ten sam kit na ktory nawet dziecko sie nie nabierze i caly czas zamykać watek bez odpowiedzi, to moze odpowiedze w koncu na pytanie bez zadnego bo admin tak chcial i innych bzdur
Impression udowodnil mi przez czas jak i wczoraj ze absolutnie nie nadaje sie na moderatora. Caly czas zamyka watki bez dobrej odpowiedzi faworyzuje innych nie jest sprawiedliwy a na dodatek nie umie nawet banowac Dostalem od niego az 2 niesluszne permy a niedlugo pewnie dostane kolejnego a za co to on juz sam sobie pewnie wymysli. Juz na ciebie skarga do cichego polecala z dowodami i zdjeciami wiec mozesz sobie mnie za co tam sobie wymyslisz banowac Wink
Czy ja naprawde tak duzo wymagam chce tylko odpowiedzi dlaczego administracja uwaza ze on zasluguje na ub i nic wiecej ale zamiast tego to wszyscy na mnie najezdzaja a Impression to popiera jeszcze
Podejrzewam ze tak krecicie z tym wszystkim bo sami nie macie pojecia co wy robicie
To w koncu doczekam sie odpowiedzi zamiast piepszenia w stylu "nie interesuj sie my mozemy wszystko i wyp*****j"?
Jak ja mam nie byc wkurzony jak nie moge sie doprosic takiej malutkiej rzeczy jak odpowiedz
Miej Impression odrobine honoru i zostaw ten watek w spokoju
#2
Twoje zachowanie, to jest najgorsze, co może być.
Nie spotkałem jeszcze takiego głupca, który obraża każdego (mnie też) w ocenianiu reputacji. Spamisz, wyzywasz innych graczy, psujesz innym opinię. Taki mądry jesteś?
Ja tu zaraz poprosze Cichuska lub Impressiona, żeby zajrzeli do reputacji u każdego użytkownika i się skończy śmieszkowanie i prowokowanie. Nawet nic do Ciebie nie napisałem, a Ty odrazu zacząłeś mnie wyzywać w reputacji oraz innych.
Wnoszę o bana permanentnego, w dodatku posiada on multikonto - Bangladesz.
Ile jeszcze będziesz pisał tych postów, co?
To że ktoś dostał unbana, to nie znaczy, że Ty o tym decydujesz. Tylko i wyłącznie administracja może to zrobić. Twoje zachowanie jest naganne, negatywne.
Pisałeś już tyle wątków o tym...

Impression jest właśnie moderatorem, więc ma prawo zamykać wątki, które są uważane za zakończone, a szczególnie takich bezsensownych postów, jak twoje.
Niedostępny
#3
Czyli to minusik ciebie boli najbardziej ciekawe Smile

Ja wiem ze tacy jak ty to uwazaja ze jak ktos ma odmienne zdania to powinnien byc perm no bo przeciez jak to on powiedzal cos innego niz my? skandal!

Akurat twoje zdanie nic mnie nie obchodzi a watkow bede pisal tyle az wkoncu przeniesie to skutek

Widac ze kolejny co nic rozumie albo nie chce zrozumiec
#4
Jak napiszę tobie dlaczego Wayneern dostał UB, to przestaniesz pisać kolejne wątki na ten temat i robić śmietnik na forum?
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#5
Tak przestane
#6
Uznaliśmy że jego zachowanie się zmieniło, zależy mu na grze, poprawił się i do tej pory to wszystko widać. Wszyscy uważamy że zrobiliśmy wtedy dobrze.
Wiesz, może i nawet trochę byłbym w stanie ciebie zrozumieć tylko że ty chłopie masz do tego absolutnie złe podejście. Mimo wszystko to jednak administracja decyduje o takich sprawach jak unbany, gdyby gracze mieli na to jakiś wpływ byłby jeden wielki bałagan. Szczerze to są tutaj osoby których nie do końca lubię i też nie byłbym zadowolony jeśli dostałyby drugą szansę, ale na tym to wszystko polega że nie dzielimy na kogoś kogo lubimy albo nie lubimy. Trzeba się z tym dogodzić i tyle a nie tupać nóżką i dawać ciągły upust emocjom. Najlepiej będzie jak spróbujesz się dogadać Wayneerem, na pewno dasz radę.
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#7
Nie wiem czy bede umial sie z nim pogodzic mimo wszystko ja mu nie ufam
#8
(09-28-2018, 15:34)Wisła Płock napisał(a): E a moze zamiast wcisnac wciaz ten sam kit na ktory nawet dziecko sie nie nabierze i caly czas zamykać watek bez odpowiedzi, to moze odpowiedze w koncu na pytanie bez zadnego bo admin tak chcial i innych bzdur
Impression udowodnil mi przez czas jak i wczoraj ze absolutnie nie nadaje sie na moderatora. Caly czas zamyka watki bez dobrej odpowiedzi faworyzuje innych nie jest sprawiedliwy a na dodatek nie umie nawet banowac Dostalem od niego az 2 niesluszne permy a niedlugo pewnie dostane kolejnego a za co to on juz sam sobie pewnie wymysli. Juz na ciebie skarga do cichego polecala z dowodami i zdjeciami wiec mozesz sobie mnie za co tam sobie wymyslisz banowac Wink
Czy ja naprawde tak duzo wymagam chce tylko odpowiedzi dlaczego administracja uwaza ze on zasluguje na ub i nic wiecej ale zamiast tego to wszyscy na mnie najezdzaja a Impression to popiera jeszcze
Podejrzewam ze tak krecicie z tym wszystkim bo sami nie macie pojecia co wy robicie
To w koncu doczekam sie odpowiedzi zamiast piepszenia w stylu "nie interesuj sie my mozemy wszystko i wyp*****j"?
Jak ja mam nie byc wkurzony jak nie moge sie doprosic takiej malutkiej rzeczy jak odpowiedz
Miej Impression odrobine honoru i zostaw ten watek w spokoju
Żałosne... Musisz wszystkim dawać minusy za to, że wyrażają swoje zdanie? I nikt wtedy nie bronił Wayneerna, ja po prostu szanuje ludzi nie to co ty. Przeszkadza Ci Wayneern to nie graj w minecrafta, zajmij się nauką, dobrze Ci to zrobi, ale nie, kłótnie na mc są najważniejsze bo Wayneern dostał UB, weź ty sie zastanów. Nie ty będziesz decydował czy on dostanie bana czy nie. Dziękuję dowidzenia.
A i jeszcze jedno. Twoje zachowanie jest karygodne, cytujesz słowa administracji, a to kłamstwo, widziałeś kiedykolwiek żeby administracja przeklinała w wątku? Nie, więc najpierw się zastanów zanim coś napiszesz.
,,Być szczęśliwym - tego trzeba się uczyć."
 ~ Eurypides
[Obrazek: u3AG7aX.jpg]
#9
Tak tak ja najgorszy bla bla bla
Tylko sie nauczylas powtarzac wciaz to samo lepiej sama idz do nauki i dlaczego mam niby sluchac takiego Dantelliona albo ciebie co?

Kim wy niby jestescie ze bedzie mna pomiatac i uwazac siebie za lepszych
#10
(09-28-2018, 16:48)Wisła Płock napisał(a): Kim wy niby jestescie ze bedzie mna pomiatac i uwazac siebie za lepszych
:facepalm:
To kim jesteś ty, żeby mną pomiatać i uważać za najgorszego? Każdy jest równy wobec prawa. Dostałem unbana - to co wyjaśniał Tails. Nie mam zamiarów wytłumaczać tego znowu, a Impression nic złego nie zrobił, lol.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości