Hahaha
#1
Z jakiej racji M_A_T_I dostał kiedyś ub? On nie zasługuje na to ani troche.
#2
Cichusek tak zadecydował. Nie ma sensu podważać i dyskutować nad słusznością tej decyzji.
#3
(09-08-2018, 12:37)Boczek napisał(a): Cichusek tak zadecydował. Nie ma sensu podważać i dyskutować nad słusznością tej decyzji.

Jeżeli mogę, to chciałbym sam odpowiedzieć temu panu, dziękuję.
Wracając do tego:
(09-08-2018, 12:10)Wisła Płock napisał(a): Z jakiej racji M_A_T_I dostał kiedyś ub? On nie zasługuje na to ani troche.
Zostałem odbanowany, bo zadecydował o tym Cichusek. Pragnę od siebie dodać, że jestem na tak zwanym "Warunkowym odbanowaniu" - czyli jak coś nabroję - wracam do bana permanentnego. Moim zdaniem, teraz jest chyba lepiej, bo nie korci mnie do popełniania rzeczy, których robiłem przedtem, a jakbym takowe zrobił - przyznałbym się, ja nie jestem jak inne osoby, które ukrywają się cały czas z jednym i się boją przyznać. Dodatkowo - kim ty jesteś, żeby komentować, że nie zasługuje na tego unbana? Na forum jesteś dopiero od 3 września, a ja gram wyjątkowo sporo, żeby wiadomo było, o co chodzi ze mną. Także, nie wiem po co na ten temat się wypowiadasz.

(Impressionie, jeżeli podchodzi pod spam - mogę usunąć, tylko prosiłbym pierw o upomnienie na PW bądź Discordzie, z góry dziękuję).
#4
Twoje zdanie to tu się w ogóle nie liczy, więc po co tu coś piszesz? Na serwerze to ja gram nawet dłużej niż ty ja wiem jaki ty człowieku jesteś. Ty się nic a nic nie zmieniłeś. Każdy wie że ub masz dlatego że się Tailsowi podlizywałeś. To jest żałosne Ty jesteś żałosny
#5
(09-08-2018, 13:09)Wisła Płock napisał(a): Twoje zdanie to tu się w ogóle nie liczy, więc po co tu coś piszesz? Na serwerze to ja gram nawet dłużej niż ty ja wiem jaki ty człowieku jesteś. Ty się nic a nic nie zmieniłeś. Każdy wie że ub masz dlatego że się Tailsowi podlizywałeś. To jest żałosne Ty jesteś żałosny
To my decydujemy kogo odbanujemy a kogo nie. Nie podpisywał mi się, to decyzja całej ekipy na serwerze.
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#6
(09-08-2018, 13:09)Wisła Płock napisał(a): Twoje zdanie to tu się w ogóle nie liczy, więc po co tu coś piszesz? Na serwerze to ja gram nawet dłużej niż ty ja wiem jaki ty człowieku jesteś. Ty się nic a nic nie zmieniłeś. Każdy wie że ub masz dlatego że się Tailsowi podlizywałeś. To jest żałosne Ty jesteś żałosny

Moje zdanie właśnie jest tutaj raczej trafne, bo to jest wątek tematycznie o mnie. Ale mniejsza już z tym. Skoro "dłużej" ode mnie, to ciekawy jestem, dlaczego ja cię nie znam, hmm... A no tak - bo pewnie nie grasz długo (nie chce się kłócić, no ale geez, daj sobie spokój). Zmieniłem się, ale że ty tego nie widzisz to twój problem. Ja się nikomu nie podlizywałem, nawet jakbym miał, to Tails by mi nic nie zrobił (nie odbanował w sensie), bo to wszystko od Cichuska zależałoby, a nie od niego...
Moim zdaniem jedną rzeczą żałosną tutaj, jest ten wątek, który nic i tak nie zrobi...
#7
Ale ty Tails gościu nie rozumiesz że on to zwykła szuja która się nigdy nie zmieni?


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości