:(
#1
Czesc
Pisze do was gracz ktory grał kilka lat temu na serwerze a dzis postanowił wrócic
Jak zobaczyłem w jakim stanie jest mój ukochany tryb to aż chce mi sie płakac
Bardzo miło wspominam ten czas spędzony na tym trybie te moje wypady z kolegami na mapę snieżną i na end aby powalczyć z innymi kiedy jeszcze było z kim bo dziś tu nie ma nikogo i moich ukochanych map Śniegu i Endu też nie ma
Została tylko ta brzydka płaska i nudna mapa która jest Frankensteinem zrobionym z innych map na ktorej wszyscy oszukuja i kampia
Wszyscy korzystaja tylko z snajperek zwykły gracz z pistoletem nie ma z nimi szans bo moje pociski sa zbyt wolne a snajperki sa natychmiastowe i zabiera za dużo życia
Nie ma amunicji nie ma 7 map nie ma chest endów
Gracze sa okropni korzystaja tylko z snajperek aby podwyższyc swoje k/d i ciagle wysmiewaja innych ktore te k/d maja niskie
Poziom przestal sie liczyc
Shotgun jest strasznie slaby
Wszystko zmienilo sie na gorsze
Na serwerze w te wakacje grałem może przez około 4 5 dni w nadzieji że może odnajde przejmnosc z gry jak te kilka lat i nie odnalazlem jedyne co odnalazlem to złosc i zdenerowanie ciagle zabija mnie jakis snajper albo vip czasami nie moge nawet uciec z miejsca spawnu jest duzo cheaterow sa ogromne lagi i cofanie i to wszystko sprawia ze nie moge sie tu dobrze bawic
Prosze aby coś z tym zrobić najlepiej przywrocic cały tryb do stanu sprzed 3 lat
Wiem że to jest pewnie niewykonalne ale prosze aby zrobic cos z snajperkami przywrocic stare mapy przywrocic amunicje
Przepraszam za moja złość ale jest mi naprawde przykro że mój pierwszy serwer MC w życiu mc-pvp kiedyś tak wspaniały gdzie grało tyle osób gdzie zdarzało mi się wagarować aby móc sobie pograć stał się jednym wielkim za przeproszeniem gównem
Dlaczego to wszystko zostało zmienione na gorsze naprawde komu to przeszkadzało? Sad
Jeśli nie można tego zrobić bede musial sie pozegnac z tym serwerem juz na zawsze moze kiedys jeszcze zobacze czy ten tryb odzyl

Bardzo prosze
Pozdrawiam Bartek
#2
I tak nikt tego nie zmieni bo dla administracji hajs jest lepszy niż gracze
#3
(08-31-2018, 21:51)OverKingCrazyPL napisał(a): I tak nikt tego nie zmieni bo dla administracji hajs jest lepszy niż gracze

Zanim coś napiszesz, to zastanów się 3 lub więcej razy. Skąd wiesz że tak jest? Wnoszę o warn'a dla pana, za obrażanie administracji.
#4
(09-01-2018, 01:00)Im a Fake. napisał(a):
(08-31-2018, 21:51)OverKingCrazyPL napisał(a): I tak nikt tego nie zmieni bo dla administracji hajs jest lepszy niż gracze

Zanim coś napiszesz, to zastanów się 3 lub więcej razy. Skąd wiesz że tak jest? Wnoszę o warn'a dla pana, za obrażanie administracji.

Dlaczgo już wnosisz o warna? Ja tu nie widze obrazy tylko jego zdanie, które może być prawdziwe.
Darkside
#5
halooo
#6
(08-31-2018, 21:51)OverKingCrazyPL napisał(a): I tak nikt tego nie zmieni bo dla administracji hajs jest lepszy niż gracze

Poparłbym to stanowisko, gdybyś dopisał, że według mnie (w sensie, wg Ciebie, wiesz o co chodzi) jest taki stan rzeczy, a nie inny.

Co do trybu i całego serwera, straciłem wiarę w walkę, ponieważ podawanie logicznych argumentów nie zmienia sposobu myślenia jakże wspaniałomyślnej administracji (raczej właściciela). Mam wrażenie, że właściciel ma jeden tor realizacji serwera, od którego nie chce się odrywać, a wszelkie pomysły, które odrywają sposób prowadzenia serwera mają krótkie "nie." bez żadnej argumentacji.

Że jak Ci się nie podoba to papa na inny serwer? Przykro mi, ale tak to nie działa, nie po to gracze płacą za rangi, żeby dostawać w odzewie coś podobnego.

A co do samego tematu to zgadzam się w 100% z autorem wątku. Nie chce mi się nawet już przemówienia robić do tej sytuacji, bo najpewniej bym zmarnował czas argumentując fatalne pomyłki tego trybu przez 43 minuty bez przerw i dając gameplaye jeszcze z tego.

Niedostępny
#7
Jestem na nie.
Przywrócenie tego trybu na stan sprzed 3-ch lat jest niemożliwe.
Serwer ma się rozwijać do przodu, a nie zmieniać postać na wehikuł czasu.
Niedostępny
#8
Dantelion - osoba która dołaczyła lutego tego roku będzie mi mówić że teraz jest lepiej niż kiedyś...

Według ciebie kasowanie map niszczenie balansu i ciagłe uproszczanie to jest rozwój?
Bo to że na serwerze nikt nie gra bo wszystko jest rozwalone to tez ja sobie wymyśliłem?
#9
Powrót do stanu sprzed 3 lat jest niemalże niemożliwy... Jednak nie trudno się z tobą zgodzić do obecnego stanu tego trybu.
Chyba trzeba się już pogodzić z tym że ten tryb umarł.
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości