UWAGA - Wumil - Poprawa.
#1
Witajcie!

Proszę przeczytać wątek do końca i poważnie przemyśleć, wybaczyć moje dziwne, głupie zachowanie.

Chyba wiecie kogo to dotyczy - Mnie a zarazem Wumila.

Zastanawiając się nad sobą i moim durnym zachowaniem, postanowiłem się poprawić! Tak sobie pomyślałem - Po co ta święta sky-landowa wojna?! Szanujmy się, jednoczymy się cała wspólnota... Ja bardzo chce wszystkich przeprosić i obiecuję poprawę. Obiecuję, dotrzymał słowa - jak na szczerej spowiedzi! Proszę poważnie się zastanowić, kiedy Ja chce być dobrym człowiekiem. Wiem, wiem, skrzywdzilem serwer - cheatowalem, wyzywalem, robiłem masę multikont. Jest mi naprawdę bardzo bardzo przykro. Sad Zamierzam i postanawiam się poprawić. Ta nasza wojna nie ma sensu. Czy Ja mógłbym odczekać jakąś karę banowa na serverze oprócz forum? Dotrzymam obietnicy i poprawy. Mógłbym grać tylko na jednym koncie - na tym. Uwierzcie mi i wybaczcie mi. Naprawdę jeszcze raz: PRZEPRASZAM. Bede graczom pomagać na forum. A jeżeli chodzi o wlamy Danteliona czy kogoś to bujdy.
#2
Ja tam bym wybaczył, samemu ewoluowałem w poglądach, więc się nieco zmieniłem, jednakże niektórzy są uwięzieni w kompleksie konsekwencji i myślą, że jak złamią tą konsekwencję i jednotorowość to wyjdzie im to źle. To nieprawda, nawet dobrze wam na tym wyjdzie. Unban.

Niedostępny
#3
Nigdy
¯\_(ツ)_/¯
#4
Ja nie wiem czy to jest naprawdę czy kolejny jakiś odpał, ale bez żadnego zastanowienia mogę napisać że na pewno nie. Tak się nie zachowuje normalny człowiek... Sobie przypomnij co chociażby robiłeś 2-3 dni temu na PvP z pistoletami. Chcesz po tej odmowie robić kolejne konta i zachowywać się jak zwierzę, proszę bardzo. Nikt tu się nigdy nie bał, wszyscy po prostu tu się z ciebie śmiali jak bardzo nieudolnie starasz się nam tu jakoś zaszkodzić. Zapomnij o tym serwerze.

Może, powtarzam może kiedyś jeszcze zmienimy zdanie...
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#5
I o forum tez.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości