Mapka
#1
Witajcie

przybywam sobie z propozycja odnosnie nowej mapki
Filmik:https://www.youtube.com/watch?v=m78Pcn4bKbg
aktualnie mam gotowy teren pod budowe i chcialbym zadac kilka pytan kierowanych zarowno do cichuska jak i graczy:

1. wielkosc mapy - czy jest odpowiednia? ok 220x220
(glownie zdanie cichuska tutaj)
2. teren - marudziliscie ze obecna mapa jest zbyt plaska co ulatwia zycie snajperom dlatego tez pytam czy takie uksztaltowanie wam pasuje?
3. czy dalo by sie wejsc na gory czy zostaly by zablokowane? (do cichuska)
ja planowalem oddac je do uzytku
4. woda - wiem ze jest jej sporo jednak jesli mapa sie spodoba to powstana mosty a w pozostalych miejscach beda lilie wodne wiec gdy ktos potrafi korzystac ze spacji nie powinno byc problemu jednak jesli cos nie pasuje to mowcie
5. czy chcecie aby byly mosty ale takie wiszace np od budynku do budynku oraz moze jakis jeden laczacy wieksza gore z mniejsza

Na kolor scian itp nie patrzcie to zostanie zmienione a bloki na gorach rowniez zostana zamienione na utwardzona gline jak mozna zauwazyc na poczatku filmiku na razie chce wiedziec czy podoba wam sie zroznicowanie wysokosci rzeka itp
jesli opinie beda pozytywne a cichusek uzna ze mapa by sie nadawala to przejde do stawiania budynkow i ozdob
[Obrazek: 7JcHSPD.jpg]
  Odpowiedz
#2
Ja oczywiście jestem za. Jeśli masz pomysł co robić dalej to jestem bardzo ciekawy jaki będzie efekt końcowy.
  Odpowiedz
#3
(08-23-2018, 18:16)Boczek napisał(a): Ja oczywiście jestem za. Jeśli masz pomysł co robić dalej to jestem bardzo ciekawy jaki będzie efekt końcowy.

pomysl mam chce tylko wiedziec czy takie uksztaltowanie terenu przypadkie graczom oraz cichuskowi do gustu oraz czy wedlug wlasciciela dostep na szczyty gor dla graczy jest dobrym pomyslem by wiedziec co budoweac oraz czy wgl jest sens budowania czegokolwiek bo jesli mapa juz na starcie jest skazana na odrzucenie to szkoda mi czasu
[Obrazek: 7JcHSPD.jpg]
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości