Logowanie - Propozycja.
#1
Proponuję zaktualizowanie lekko systemu logowanie.
Proponuję zamiast Nicku, dawać swój e-mail, na którym jest konto postawione. Dlaczego? Ponieważ jak wiemy, pan Wumil włamuje się na czyjeś konta na forum, co jest skutkiem tego, że potem mogą być skargi. Włamał się on na konta m. in - Garfiii, Grima, Danteliona itp. Dlatego proponuję zaktualizowanie tego.
#2
W sensie, jak to sobie wyobrażasz? Żeby zamiast nicku wpisywać email :v w sensie, może i będzie pole na nick, ale moment moment - co jeśli ktoś się włamie przez forum na email... Piszę chaotycznie, ponieważ ten pomysł nie wydaje mi się, żeby stał na stabilnych nogach.

Poza tym, włamania to m. in. wina tworzących słabe hasła, nie należy tak bardzo wyręczać niepełnosprytnych ;v

Niedostępny
#3
(08-22-2018, 18:13)Iam napisał(a): W sensie, jak to sobie wyobrażasz? Żeby zamiast nicku wpisywać email :v w sensie, może i będzie pole na nick, ale moment moment - co jeśli ktoś się włamie przez forum na email... Piszę chaotycznie, ponieważ ten pomysł nie wydaje mi się, żeby stał na stabilnych nogach.

Poza tym, włamania to m. in. wina tworzących słabe hasła, nie należy tak bardzo wyręczać niepełnosprytnych ;v

Zgadzam się, z tobą w 100%.
Jeśli ktoś pozna nasze hasło + email na forum, to łatwiej mu będzie włamać się na naszą pocztę. A to za przyjemne już nie będzie ;/
#4
Wy serio wierzycie w to że on się komuś włamał?
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#5
Do zamknięcia. Nie przemyślałem czegoś.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości