Sethome
#1
Witam,
Proponuje przywrócenie sethome, chociaż 1 dla np vip lub wszystkich ponieważ bez sethome ta gra jest naprawdę uciążliwa, dla przykładu idziesz sobie na jakieś dalekie id i ci wywala internet w połowie drogi i musisz od nowa lub idziesz do kopalni kopać, kopiesz 1h i nagle giniesz a wszystkie itki poszły do kosza wraz z dobrymi kilofami i setem. Rozumiem cichusku, że chcesz żeby było ciężej zarabiać czy coś w tym stylu ale i tak zrobiłeś już wiele ograniczeń począwszy od spadku cen dyni z 5 $ do 0.25$ a następnie do całkowitego usunięcia tego surowca ze sklepu. Kiedy dodałeś skiny oraz "pełną" wersję 1.8 z nowymi surowcami myślałem, że ten serwer idzie w dobrą stronę a tu nagle usunąłeś sethome, które jest jedną z potrzebniejszych jak nie najpotrzebniejszą komendą na classicu, wiele osób, nie mówię, że wszyscy ale naprawdę znaczna większość wolała by aby te sethomy wróciły, wiadomo trafi się ktoś i powie że usunięcie sethome to dobre rozwiązanie czy coś takiego ale będzie to raczej osoba która w ogóle nie gra na classicu tylko się "wymądrza" także zostawiam ten wątek do twojego rozpatrzenia oraz rozpatrzenia innych osób, Pozdrawiam.
#2
Za, brak możliwości otwierania skrzynek na surowcowej tez nie jest korzystne
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#3
Nie było mnie długo, więc o skrzynkach nie wiedziałem bo też bym dopisał, także jestem też za możliwością otwierania skrzynek na surowcowej
#4
Ja mogę powiedzieć tyle: niech te sethome chociaż jedno zostanie odblokowane. Ale kosztem sethome, skrzynki powinny zostać dalej zablokowane moim zdaniem. Bo będzie można brać itemy z świątyń podwodnych, a jak wiemy - tam są gąbki, których Cichusek nie chce raczej na classicu dać.
#5
Gabki i tak maja gracze...
#6
Jestem za sethomem.
[Obrazek: 2018-08-27_22.06.00.png]
Niedostępny
#7
Kurde, nie wierzę, co się odpierdziela już tutaj. Piszę emocjonalnie, ponieważ nie ogarniam takiego super faktu, że skrzynki na surowcowej nie będą odblokowane, bo będzie można farmić itemy. Tyle, że gdyby tu i teraz skrzynki zostały otwarte to multum graczy szło by po kordach i chociaż byłby wysiłek, a tak nie. Co z tego, że kiedyś były i skrzynki, i /sethome. A co do fantu z odblokowywaniem /sethome'a to sorry, decydujesz się na pewne ryzyko idąc z możliwością kicknięcia lub zginięcia i taki /sethome znów spowodowałby zasypanie rynku (tak, znowu ekonomią trąbię) masę itków, przez co byłaby kolejna fala inflacji, dobrze, że teraz inflacja trzyma się na niskim poziomie, dzięki czemu ceny nie poszły tak masakrycznie w górę i wciąż warto czasem trzymać $ zamiast itków. Kurcze - odblokujcie skrzyki, NIE /sethome. Dziękuję.

Niedostępny
#8
W 100% za I'm em
Teach Me
#9
(08-22-2018, 12:23)OskarPlayerGames napisał(a): Gabki i tak maja gracze...

Nie mają, Bo skrzynek nie da się otwierać, a gąbek niszczyć. Nikt nie ma gąbek, niestety.

Dorzucam się do Iama.
#10
Jedno sethome mogłoby byc


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości