ub

clock08-12-2018, 21:17
Wnioskuje o odbanowanie gracza o nicku Analoo_XD ,ponieważ te mk mialo byc dla zabawy (porobienie lekkiej patologi) a nie zeby na nim normalnie grac. Moim zdaniem PERM to zbyt duza kara i wnioskuje o danie bana na maks na 7.75% miesiaca gdy ma on 31dni lob na 7.5% miesiaca gdy ma 30 dni. A skoro jest w tym watku jeszcze miejsce to napisze pare propozycji:

1.Wyleczyc Mirapiesek z depresji.
2.nauczyc Olihera oraz Nemesisa ortografi.
3.Dać UB Masiu poniewaz sie juz ogarnol i.... i.... sam nie wiem co jeszcze xD
4.Dodaj Metode platnosci PSC do sklepu WIP bo wieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee​eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeele osob mowi ze kupi duuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuzo WIPOW ale nie moze bo ma zablokowane (w tym ja). (mozliwosc placenia tagze w Rublach czecho slowackich)
5.Zablokowanie mozliwosci pisania "S.p.i.e.r.d.a.l.a.j" (bez kropek) na Czacie
6.Danie mute dla kisa_ na 1 rok

Dobra ale ja juz ide bo mam ZIemNiAKi na gazie.

BAY! Big Grin

Emerald Ta sygnatura jest bez sensu Emerald .... Jeszcze tu jestes?
clock08-12-2018, 21:30
Nie odbanuje go. Ja widziałem co on pisał z tego konta, zwykłe chamstwo a nie zabawa.

Dostał na 4 dni, a nie perma.

[Obrazek: 1384759120.jpg]
https://prnt.sc/h42rgx <--
clock08-12-2018, 21:36
Alano nie zostanie odbanowany, to tak jak by napisać, że się komuś dla żartów włamałeś na konto i spaliłeś wszystkie itemki.
2. Niewykonalne.
3. Nie dostanie unbana, już dużo miał tych szans na ogarniecie się.
4. Cichusek nie dodaje ze względu na prowizje, raczej większość osób ma możliwość zakupu rangi sms.
5. Jest zablokowane - źle, bo niesłuszne mute, jest odblokowane - źle, bo przeklinają. Jak żyć? Zostanie tak jak jest.
6. Dostarcz dowody na to, że na mute zasługuje to pogadamy.

[Obrazek: 2c2fe512dacc2.gif]
clock08-13-2018, 09:03
a jeśli chodzi o vipy za psc, to zapraszam do kontaktu w pw.

Jakby kogoś interesowało, co robię ze swoim życiem, to zapraszam na fanpage: https://www.facebook.com/Invi-502076043513162/

Skocz do: