Ban xray/mk
#1
Witam dostałem bana xray/mk , na serwer wróciłem po około pół roku gram sobie , kopie na surowcowej i tu ban xray/mk . Posta pisze dopiero dziś bo myślałem że się to wyjaśni. Mam konto na tym serwerze już parę lat i to mój 1 ban , myślę że sprawa się wyjaśni. Chętnie zobaczę dowody na mojego bana
#2
Litości... Bana dostałeś 2 dni temu za x-ray + multikonto. Administracja nie musi dawać dowodów, bo jest obdarowana zaufaniem przez Cichuska.
Niedostępny
#3
No to niezłe multikonto można sprawdzić czy grałem z 1 IP i też ciekawe że dostałem za xraya grając na normalnej wersji mc "litości' . Nie jestem 10 letnim dzieciakiem na huzuni,
#4
A konto XDDD1231 na Twoim ip zaraz po banie skąd się wzięło? My nie jesteśmy 10 latkami żeby nie wiedzieć kiedy to jest multikonto. Wiele graczy zbanowanych za xraya/cheaty po chwili wchodzi na serwer z innym, często bardzo głupim i rzucającym się w oczy nickiem, właśnie takim jak Twój.
Co do xraya- banuje dopiero, gdy jestem pewny na 100%, że ktoś go miał. Twojej sytuacji nie pamiętam, bo nie jestem w stanie pamiętać wszystich i to raczej normalne, ale na pewno nie zostałeś zbanowany niesłusznie.
#5
No dobra przypomiałem sobie że zrobiłem jakies konto w tym samym dniu ale tylko po to by sprawdzić o co chodzi , na tamtym koncie byłem na serwie 10 sekund nie ma tam żadnych itemów , pozatym bana za mk dostałem przed wbiciem na tamtym koncie
#6
No to nieźle
@cichusek ?
#7
(07-30-2018, 19:44)Atekx napisał(a): No to nieźle
@cichusek ?

boczek jako pomocnik widocznie widzial jak uzywasz cheatow i cie zbanowal.
mial do tego prawo.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości