Pomoc potrzebna
#1
Witam, dziś około 21:50 wywaliło mi minecrafta, uruchomił się launcher ( mam premium ) i zamiast mojego nicku JaCait wyświetla mi się Zstan12345 i w żaden sposób nie mogę tego zmienić, ktoś może wytłumaczyć co zrobić?
"Jeżeli kochasz, czas zawsze odnajdziesz, nie mając nawet ani jednej chwili".
Niedostępny
#2
Wyloguj się przez oficjalny launcher Minecraft, klikając na nick w prawym górnym rogu.
Kod PHP:
com.epicgames.launcher://apps/Fortnite?action=launch&silent=true 
[Obrazek: T07j8ty.png]
#3
Co dalej?
"Jeżeli kochasz, czas zawsze odnajdziesz, nie mając nawet ani jednej chwili".
Niedostępny
#4
I się zaloguj (za pomocą e-maila).
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#5
Loguje się za pomocą e-maila i dalej mam to samo, przycisk graj a pod nim ,, Pobierz 1.8 - Zstan12345 ''
"Jeżeli kochasz, czas zawsze odnajdziesz, nie mając nawet ani jednej chwili".
Niedostępny
#6
Spróbuj skorzystać z tego: https://www.crystal-launcher.pl/p/main da się na tym zalogować poprzez Premium.
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#7
Dzięki, działa Big Grin Miłego dnia Smile
"Jeżeli kochasz, czas zawsze odnajdziesz, nie mając nawet ani jednej chwili".
Niedostępny
#8
W oficjalnym launcherze Minecraft, w prawym górnym rogu wyświetla się poprawny nick. Czy próbowałeś cociaż wejść na serwer i coś napisać?

Zamiast patrzeć, że na dole jest WIELKI ZIELONY PRZYCISK GRAJ POD TYTUŁEM: "Pobierz 1.8 - Zstan12345". TO JEST OCZYWISTE, ŻE JEST TO PRZECIEŻ NAZWA PROFILU URUCHAMIANIA A NIE TWÓJ AKTUALNY NICK. Wchodzisz w zakładkę: "Opcje uruchamiania" i tam masz zapisany profil: "Zstan12345" <– ale to nie jest nazwa nicku, tylko nazwa PROFILU.

Jeśli jednak nie mam racji, proszę zaloguj się na poniższej stronie wpisując ten sam e-mail i hasło, na bezpiecznej stronie Mojangu i sprawdź, jaki masz rzeczywisty przypisany sobie nick.
https://account.mojang.com/login
Kod PHP:
com.epicgames.launcher://apps/Fortnite?action=launch&silent=true 
[Obrazek: T07j8ty.png]
#9
Rzeczywiście xD Przepraszam ale nie ogarniam tego launchera za dobrze..
"Jeżeli kochasz, czas zawsze odnajdziesz, nie mając nawet ani jednej chwili".
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości