Pytanie
#1
Czy używanie freecama/xraya w celach informacyjnych (np sprawdzanie, czy dany mechanizm powoduje lagi) jest karane?
#2
Tak, chociaż jako moderator w takim celu myślę, że mógłbyś ale gracz już nie bo to tak czy tak są cheaty
"Jeżeli kochasz, czas zawsze odnajdziesz, nie mając nawet ani jednej chwili".
Niedostępny
#3
Jest karane, ja i Tails mamy tppos i możemy wszędzie wejść i wszystko sprawdzić. Wystarczy mi lub Tailsowi zgłosić.
#4
Otwieram na chwilkę, bo chciałbym to poddać dyskusji :p
A nie można by pójść na ustępstwo i skoro kill aura banowana jest tylko na pvp, to może by pozwolić graczom na samodzielne sprawdzanie mechanizmów? W ogóle, to czy freecam jest jakoś wykrywalny?
#5
skoro mozna cheatowac uzywajac killaury na mobach to czemu mialby byc freecam zakazany xd
¯\_(ツ)_/¯
#6
Cheat to cheat.
Wątpie, aby na to cichusek się zgodził. KillAura to wyjątek, ale FreeCam to już odrobione za dużo moim zdaniem.
#7
wyjątek xD mati wyjdz
no według mnie to jakieś błedy w logice i racjonalnym myśleniu ale co ja sie tam znam
¯\_(ツ)_/¯
#8
Kiedyś była drama na ten temat.
http://forum.sky-land.pl/showthread.php?tid=34255

Freecam to jednak mimo wszystko wciąż jest cheat.
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#9
Nie mam na celu nikogo urazić
No dobrze, rozumiem, że Wasz głos może być na nie, no ale k[SŁOWO ZABLOKOWANE PRZEZ UE],
Tails napisał(a):Freecam to jednak mimo wszystko wciąż jest cheat.
A kill aura to nie jest cheat, nawet jeśli używa się jej poza strefą PvP? Może niedługo zaczniecie to nazywać modyfikacją?

Tails napisał(a):Kiedyś była drama na ten temat.
Ale ja nie chcę tutaj wywoływać dramy, tylko ponownie poruszyć temat i go przedyskutować.

Zapytałem, w jaki sposób wykrywacie freecama? Bo skoro nie jest on możliwy do sprawdzenia, to każdy może go używać, a Wy nic z tym nie zrobicie, to może pora, by stał się legalny?
#10
(07-27-2018, 21:22)Impression napisał(a): Nie mam na celu nikogo urazić
No dobrze, rozumiem, że Wasz głos może być na nie, no ale k[SŁOWO ZABLOKOWANE PRZEZ UE],
Tails napisał(a):Freecam to jednak mimo wszystko wciąż jest cheat.
A kill aura to nie jest cheat, nawet jeśli używa się jej poza strefą PvP? Może niedługo zaczniecie to nazywać modyfikacją?
To cheat.
Kill aura poza PvP jest banowana tylko wtedy, gdy pomocnik sam zauważy, że dany gracz jej używa.
Czemu? Osoba nagrywająca może mieć cheata o nazwie FakeCheater. Włączając go, tylko osoba mająca ten cheat widzi kill aure u kogo sobie chce.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości