ej dostalem mk za nic
#1
Exclamation 
zbanowali mnie bo mi się ktoś wlamam na konto i o kajies oszustwo poszlo i se zrobiłem nowe konto i dostałem kce odrzyskac konto o nazwie KJ_KaHa_LB zbanowali mnie a nic nie zrobiłem wbiłem na konto o jakies 18godz i miałem bana na koncie VEKondi010 a nie wiem o co proszę pomorzecie hociasz odbanowac o mk na niku KJ_KaHa_LB
proszę ja nie kce konczyc grac na sky land bo to jest bardzo orginalny serwer od poczonku tu gralem za rzadne chaty nie zbanowany byłem bo nie miałem kce odzyskac moje konto proszę
  Odpowiedz
#2
1. Stosuj się do wzoru.
2. Pisz bez błędów ortograficznych.
3. Twierdzisz, ze nie masz multikonta i ktoś Ci sie włamał na konto, to poczekaj cierpliwie na Cichuska.
Niedostępny
  Odpowiedz
#3
Jak byś się nie mógł zalogować na konto to by miało adres ip włamywacza, a nie Twój. Jak zobaczyłeś, że jesteś zbanowany to mogłeś odrazu napisać na forum, że ktoś Ci się włamał, a nie robić sobie nowe konto. Zastanawia mnie jeszcze czemu zaraz po banie na konto vekondi010 byłeś online na 2 kontach, KJ_KaHa_LB i KillMaszGwarant, w tym samym czasie. W lobby możesz sobie przeczytać, że nie wolno mieć multikont.
  Odpowiedz
#4
Bardzo ciekawe... Niby ktoś włamał się na twoje konto i mnie oszukał na 100k, ale ten ktoś zachowywał się i pisał tak samo jak ty.
Niedostępny
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości