Speed hack
#1
Twój nick:bigos2011
Nick oskarżonego: Dezy_234 i FastGrand
Opis sytuacji: Obaj biją się na aurze i Dezy_234 biega na speed hack.
Dowód/Screen:
https://www.youtube.com/watch?v=-VJVpngZSTM

Przepraszam za muzykę w tle ale na ts3 byłem.
(jeśli będzie potrzebne mam 2 nagranie jak dezy biega na speed hack)[/align]
  Odpowiedz
#2
Nic tutaj nie widze. Dezy być może ma macro jednak nic tutaj nie zrobie. Obaj biorą efekty z beaconów z działek i dlatego tak szybko biegają.
  Odpowiedz
#3
Efekty z beaconów trwają 8 sekund a nie 10-15 sekund. mam 2 film jak dezy cały czas biega na speed 2 ale nie widać żeby posiadał ,,Wypitą'' potkę szybkości.
  Odpowiedz
#4
(07-21-2018, 21:52)wiktorj567 napisał(a): Efekty z beaconów trwają 8 sekund a nie 10-15 sekund. mam 2 film jak dezy cały czas biega na speed 2 ale nie widać żeby posiadał ,,Wypitą'' potkę szybkości.

To daj 2 film na YouTube.
Co do pierwszego - moim zdaniem nie było to normalne uderzenie gracza.
  Odpowiedz
#5
(07-21-2018, 21:52)wiktorj567 napisał(a): mam 2 film jak dezy cały czas biega na speed 2 ale nie widać żeby posiadał ,,Wypitą'' potkę szybkości.
Jeśli masz wyłączone cząsteczki w ustawieniach graficznych to się nie dziw, że to tak (nie) widać.

Niedostępny
  Odpowiedz
#6
Mam włączone cząsteczki i widać jak 1 z graczy ma siłkę więc on nawet nie mógł miec speed Smile
  Odpowiedz
#7
(07-21-2018, 22:28)wiktorj567 napisał(a): widać jak 1 z graczy ma siłkę więc on nawet nie mógł miec speed Smile

Lecz efekty mogą się nakładać i występować wiele jednocześnie, jakby co kolor bąbelków jest po prostu wymieszany do jednego, więc może go ewentualnie nie być widać.

Niedostępny
  Odpowiedz
#8
w takim razie jutro dam 2 nagranie bo dzisiaj już jestem zmęczony.
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości